Luz Blues Weekend 50+

Gotowi na weekend? [Artykuł sponsorowany]

Luz Blues weekend 50+ w Medical SPA w Augustowie

opis obrazka randki razem50plus

Podaruj sobie chwilę przyjemności w Medical SPA w Augustowie!

opis obrazka randki razem50plusJesienna pora nastraja nas nutą relaksu. Dlatego warto pozwolić sobie na chwilę przyjemności dla siebie. Taką okazję stwarza nam Augustów Medical SPA. Jesteście ciekawi dlaczego?

Położenie

To jedyne takie miejsce na Podlasiu, położone w Augustowie, na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko. To miejsce, w którym bez wątpienia będziecie czerpać z dobrodziejstw natury.

SPA & Wellness

opis obrazka randki razem50plus

To miejsce, które każdy z nas uwielbia i z którego można w ogóle nie wychodzić. Augustów Medical SPA to relaksacyjne masaże na bazie profesjonalnych kosmetyków, które dodadzą odprężą  ciało i duszę a unoszące się w powietrzu olejki eteryczne to prawdziwa uczta dla zmysłów. W ofercie są również masaże terapeutyczne, wykonywane metodą manualną. Terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową. To  także doskonała terapia dla tych, którzy chcą zadbać o kręgosłup. Medical Spa ma do zaoferowania suche masaże Aquai poprawiające krążenie krwi oraz zwiększające metabolizm i transport tlenu do mięśni. Takie masaże to przede wszystkim źródło energii dla naszego ciała i pogromca stresu.  Jak na strefę relaksu przystało to i w Medical SPA nie brakuje sauny i wyjątkowego basenu ze stali nierdzewnej.

Kliknij tutaj, aby poznać szczegółową ofertę na Weekend 50+ w Medical SPA w Augustowie

Rewitalizacja i regeneracja

Medical SPA jest dumny także ze swoich terapii rehabilitacyjnych o charakterze leczniczym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są to specjalistyczne zabiegi wykonywane najskuteczniejszą bezkontaktową terapią nietrzymania moczu – fotel Magneto Stym. Przynosi także znakomite wyniki w leczeniu problemów z prostatą i zaburzeniami erekcji u mężczyzn.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner