Razem50plus.pl to polski portal randkowy dla osób po 50-tce!

Razem50plus.pl to polski, internetowy portal randkowy dla osób po 50-tce. To serwis randkowy dla dojrzałych, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, mają odwagę spróbować jeszcze raz otworzyć się na nowy, dojrzały związek, spróbować nowej relacji, szukać przyjaźni a nawet miłości.

Randki po pięćdziesiątce - spacer

Portal randkowy razem50plus umożliwia osobom 50+ poznawanie osób w swoim wieku, takich którzy szukają tego samego, bo przecież czegoś innego oczekujemy od związku, kiedy mamy 20 lat a czegoś innego, gdy 50. W naszym serwisie do tej pory zarejestrowało się już prawie 20 tysięcy osób! Jesteśmy też dumni z faktu, że portal ten tworzą dojrzali, ciekawi i wartościowi ludzie. Dokładamy wszelkich starań, aby profile randkowe założone były przez autentyczne ( a nie fikcyjne) osoby, które chcą znaleźć partnera, partnerkę za pomocą naszego portalu.

W naszym serwisie użytkownicy nie wypełniają automatycznych testów, które miałyby odszukać ich drugiej połówki. Każdy, kto posiada u nas konto sam szuka partnera, partnerki. Nie potrzebuje do tego "automatu", który za niego poszuka, ponieważ on sam zna swoje oczekiwania, wie jakiej kobiety, jakiego mężczyzny szuka, ufa sobie, swojej intuicji. Osoby w wieku dojrzałym, którym dedykowany jest nasz serwis, mają już swoje życiowe doświadczenie, swoje przeżycia, emocje, których doświadczył i to wszystko pozwala im skutecznie „wychwycić" tę ciekawą osobę, a na dalszym etapie znajomości - tę właściwą. natomiast razem50plus zapewnia osobom korzystającym z serwisu odpowiedni „wybór" - pełną prawdziwość osób, które dołączają do serwisu oraz dajemy narzędzia, które pozwalają wzajemnie się poznać. Oprócz klasycznych narzedzi randkowych, oferujemy także narzędzia, które w sposób naturalny pozwalają nawiązać nową znajomość (np. blogi). Prowadzimy ponadto cykl artykułów „Okiem eksperta” ,w którym nasi eksperci ds. relacji damsko-męskich dzielą się swoimi refleksjami na temat miłości, relacji i związków po 50-tce.

„Prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce!”

Wierzymy w to, że wkroczenie w dojrzały wiek to punkt zwrotny w naszym życiu. Moment, w którym doskonale wiemy co sprawia nam przyjemność, a co nie. W tym wieku chcemy być jeszcze bardziej szczęśliwi i co najważniejsze - mamy odwagę za tym szczęściem podążać. Mamy swoje pasje, na które teraz mamy czas i chętnie byśmy je z kimś dzielili. To wiek, w którym czujemy się spełnieni, nie jesteśmy sami - mamy dzieci, przyjaciół, są w naszym życiu już ważne relacje. Brak jednak tej najważniejszej - relacji damsko-męskiej. Co więcej, psygolodzy są zgodni co do tego, że po 50-tce szansa na udany związek jest większa, niż w „młodzieńczych” latach dlatego chcemy, aby serwis razem50plus.pl dokładał swoją cegiełkę do szczęścia tych osób.

Jeśli więc jesteś osobą 50+ i do pełni szczęścia brakuje Ci tylko tego jednego - związku, uczucia i bliskości drugiej osoby to razem50plus.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie. Na razem50plus znajdziesz ludzi, którzy szukają partnera, partnerki a także te, które chciałyby po prostu znaleźć przyjaciela, przyjaciółki do wspólnego spędzania czasu, do wspólnych rozmów, ale i do wspólnego pomilczenia.
Ci, którzy spróbowali i poznali się na razem50plus.pl przekonali się, że warto było spróbować i że dojrzały związek to piękna sprawa.
Ty też przekonaj się, że warto! Załóż bezpłatne konto na razem50plus.pl, usiądź wygodnie z herbatą przed monitorem komputera i znajdź swoje szczęście - co masz do stracenia ?

Razem50plus.pl w mediach

Razem50plus gościło w Polskim Radiu Kraków - z wielką dumą i przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na audycję do Polskiego Radia Kraków, gdzie wraz z redaktorami mieliśmy przyjemność rozmawiać o randkach osób dojrzałych w Internecie, o szukaniu w sieci partnera, partnerki a także o miłosnych historiach na razem50plus.pl, których mamy coraz więcej.

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.