Zostań partnerem największego w Polsce serwisu randkowego dla osób 50+

Zachęcamy do współpracy osoby 50+

Jesteś po pięćdziesiątce, żyjesz ciekawie i rozwijasz swoje zainteresowania? Zostań partnerem razem50plus - pierwszego i największego w Polsce portalu randkowego dla osób po pięćdziesiatce. Poszukujemy do współpracy osób w wieku dojrzałym, psychologów, socjologów, seksuologów, blogerów poruszających tematykę świata osób 50+. Skontaktuj się z nami w sprawie Twojego udziału jako ekspert razem50plus.

Zapraszamy do współpracy. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami.


Nasi partnerzy

Serwis zdrowy-senior.org to ogólnopolski serwis internetowy o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Skierowany do osób dojrzałych, aktywnych, dbających o swoje zdrowie, chętnie korzystających z różnych form wypoczynku i rehabilitacji. Główne kategorie serwisu to: aktualności i wydarzenia senioralne, informacje z uzdrowisk, programy zdrowotne.

Zdrowy-Senior.org - nowoczesny serwis dla seniorów

Serwis seniorzy24.pl został stworzony z myślą o osobach w wieku 50+. Pojawia się tam szeroko rozumiana tematyka senioralna. Jest to serwis dla seniorów, który jest tworzony przy ich aktywnym udziale. Wśród autorów tekstów są dziadkowie, babcie, emeryci, uczestnicy UTW itd., a wszyscy oni piszą o sprawach szczególnie ważnych dla nich.

Seniorzy24.pl
banner
Reklama