Krok po kroku w serwisie randkowym razem50plus
Od czego zacząć, aby nawiązać znajomość 50+ ?

Krok 1. Załóż darmowe konto i dołącz do randkujących 50+

Dołącz

Aby móc korzystać z portalu wystarczy bezpłatnie założyć konto. W tym celu kliknij w link "Zarejestruj się" znajdujący się u góry strony głównej i wypełnij formularz - zajmie Ci to kilka sekund.

Po rejestracji dostaniesz od nas e-mail z linkiem aktywacyjnym w celu potwierdzenia założenia przez Ciebie konta. Kliknij w otrzymany link i gotowe - Twoje konto jest aktywne i możesz korzystać z serwisu. Teraz, za każdym razem gdy będziesz chcieć wejść do serwisu wystarczy się zalogować się na swoje konto (login i hasło nadałeś sobie w formularzu rejestracji)

Krok 2. Zostaw swoją wizytówkę randkową, aby inni nawiązali z Tobą kontakt

Przeglądaj profile i zdjęcia innych osób

Najważniejszym elementem Twojej obecności w serwisie jest Twój profil - uzupełnij go, ponieważ to twoja wizytówka, która zaprasza innych do kontaktu z Tobą. To informacje o Tobie , które mogą przeczytać inni użytkownicy razem50plus.pl. Część tych danych podałeś w formularzu rejestracji, teraz pora dokończyć profil - dodaj zdjęcie i napisz kilka słów o sobie. W każdej chwili możesz to zrobić po zalogowaniu na swoim koncie.

Krok 3. Szukaj osób 50+ zarejestrowanych w naszym serwisie, przeglądaj ich zdjęcia

Przeglądaj profile i zdjęcia innych osób

Kliknij „Szukaj" w menu na Twoim koncie. Przeglądaj profile i zdjęcia innych użytkowników według wybranych przez siebie filtrów. Na pewno znajdziesz kogoś, kto zwróci twoją uwagę i Cię zainteresuje.

Krok 4. Napisz wiadomość i umówcie się na spotkanie we dwoje...

Napisz wiadomość

Jeśli ktoś Cię zainteresuje, zainicjuj znajomość - napisz prywatną wiadomość. Powymieniajcie kilka maili, poznajcie się bliżej i umówcie się na kawę.  Im więcej wiadomości wyślesz, im więcej  zainicjujesz znajomości, tym większa szansa na poznanie właściwej osoby... Badania wskazują, że aby znaleźć tę jedną, jedyną osobę trzeba nawiązać nawet 100 nowych znajomości.