Krok po kroku w serwisie randkowym razem50plus
Od czego zacząć, aby nawiązać znajomość 50+ ?

Krok 1. Zarejestruj się bezpłatnie, aby dołączyć do portalu razem50plus i poznawać samotnych singli 50+

Dołącz

Z portalu razem50plus możesz korzystać jako zalogowany użytkownik, co następuje po dokonaniu bezpłatnej rejestracji. Możesz bezpłatnie zarejestrować się klikając tutaj:"Zarejestruj się" lub w przycisk 'Zarejestruj się" znajdujący się na stronie głównej portalu. Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka sekund.

Po rejestracji automatycznie otrzymujesz tzw. bezpłatne członkostwo Standard (Konto Użytkownika Standard). Korzystasz z niego tak długo, jak chcesz. Możesz rówież w dowolnym momencie i w prosty sposób całkowicie usunąć swoje konto z portalu.

Jeśli natomiast będziesz chcieć mieć więcej korzyści to w dowolnym momencie możesz dołączyć do użytkowników Premium, wykupując dostęp do Członkostwa Premium. Członkostwo Premium jest dobrowolne i uruchamiane tylko na Twoje wyraźne życzenie. członkostwa Premium nie musisz usuwać/wypowiadać, ponieważ wygasa ono samo po okresie, na który go wykupisz i zmienia się automatycznie na bezpłatne członkostwo Standard. Po zalogowaniu będziesz mógł przeczytać wszystkie informacje na temat Członkostwa Premium.

Krok 2. Uzupełnij swoją wizytówkę randkową, aby inni nawiązali z Tobą kontakt

Przeglądaj profile i zdjęcia innych osób

Najważniejszym elementem Twojej obecności w serwisie jest Twój profil - uzupełnij go, ponieważ to Twoja wizytówka, która zaprasza innych do kontaktu z Tobą. To informacje o Tobie , które mogą przeczytać inni użytkownicy razem50plus. Część tych danych podałeś w formularzu rejestracji, teraz pora dokończyć profil - dodaj zdjęcie i napisz kilka słów o sobie. W każdej chwili możesz to zrobić po zalogowaniu na swoim koncie.

Krok 3. Szukaj osób 50+ zarejestrowanych w naszym serwisie, przeglądaj ich zdjęcia

Przeglądaj profile i zdjęcia innych osób

Kliknij „Szukaj" w menu na Twoim koncie. Przeglądaj profile i zdjęcia innych użytkowników według wybranych przez siebie kryteriów. Na pewno znajdziesz kogoś, kto zwróci Twoją uwagę i Cię zainteresuje.

Krok 4. Napisz wiadomość i umówcie się na spotkanie we dwoje...

Napisz wiadomość

Jeśli ktoś Cię zainteresuje, zainicjuj znajomość - napisz prywatną wiadomość. Powymieniajcie kilka maili, poznajcie się bliżej i umówcie się na kawę.  Im więcej wiadomości wyślesz, im więcej  zainicjujesz znajomości, tym większa szansa na poznanie właściwej osoby... Badania wskazują, że aby znaleźć tę jedną, jedyną osobę trzeba nawiązać nawet 100 nowych znajomości.