Bezpieczeństwo na razem50plus.pl

Razem50plus.pl specjalnie dla bezpieczeństwa swoich użytkowników stosuje szereg zabezpieczeń, aby mogli czuć się bezpiecznie korzystając z portalu randkowego razem50plus.pl.

W dzisiejszych czasach Internet jest doskonałym miejscem do nawiązywania znajomości, poznawania fascynujących ludzi, zawierania przyjaźni, a także znalezienia swojej drugiej połówki. Randkują wszyscy - bez względu na wiek. Są to zarówno 20-latkowie, jak i - coraz częściej - ludzie po 50-tym roku życia. I dobrze, bo Internet jest miejscem obiecującym pod tym względem i potrafi skutkować rzeczywistym poznaniem partnera. Pod warunkiem jednak, że bezpiecznie go używamy. Serwis razem50plus.pl specjalnie dla bezpieczeństwa swoich użytkowników stosuje szereg zabezpieczeń, aby mogli czuć się bezpiecznie korzystając z serwisu razem50plus.pl.

Bezpieczne logowanie

Aby zwiększyć bezpieczeństwo każdego użytkownika serwis razem50plus.pl wprowadził logowanie przy użyciu połączenia zaszyfrowanego SSL. To oznacza, że profil ma najlepszą z możliwych ochronę.

Chronione dane osobowe

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo użytkowników serwis razem50plus.pl zgłosił bazę danych do GIODO tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i działa zgodnie z wytycznymi RODO.

Bezpiecznie przechowywane dane - polityka bezpieczeństwa ISO

Przechowywanie danych jest zgodne z wymaganiami normy ISO. Zabezpieczenia i procedury stosowane przez hosting, z którego korzysta serwis razem50plus.pl służą zabezpieczaniu danych i informacji przed kradzieżą, wyciekiem, dostępem niepowołanych osób, a także ich zabezpieczeniem na wypadek awarii.

Zweryfikowane profile 

Administrator serwisu razem50plus.pl weryfikuje każdy nowy profil, aby zminimalizować ryzyko fikcyjnych profili a także spamu. Randkując w Internecie powinniśmy czuć się bezpiecznie. Pamietajmy, że przede wszystkim od nas samych zależy nasze bezpieczeństwo w sieci. Przestrzegając kilku prostych zasad możemy uniknąć przykrych doświadczeń.

Bezpieczne randki. Czy to możliwe? Tak, wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach:

Zasada nr 1 - sieciowego rozmówcę traktuj, jak nieznajomego

Nawet jeśli twoje relacje z poznaną osobą są zażyłe, traktuj swojego rozmówcę jako osobę obcą, czyli taką której prawdziwych zamiarów nie znasz.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner