Bezpieczeństwo na razem50plus.pl

Razem50plus.pl specjalnie dla bezpieczeństwa swoich użytkowników stosuje szereg zabezpieczeń, aby mogli czuć się bezpiecznie korzystając z portalu randkowego razem50plus.pl.

Zasada nr 2 - nie ujawniaj swoich danych osobistych

Zwracajmy szczególną uwagę na to, jakie informacje o sobie udostępniamy nowo poznanej osobie. Unikajmy podawania osobistych/prywatnych danych tj. swojego hasła dostępu, adresu zamieszkania/pracy, numeru telefonu, prawdziwego nazwiska i innych personalnych informacji. Jeśli zechcesz podzielić się swoimi informacjami, upewnij się że Twój rozmówca ma szczere intencje.

Zasada nr 3 - miej ograniczone zaufanie do tego, co druga strona mówi na swój temat

Kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania do tego co mówi druga strona na swój temat. Na początku nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie monitora, jest to osoba obca i nie znamy jej prawdziwych zamiarów. Nasz niepokój powinny wzbudzić sprzeczne informacje, np. na temat wieku, znaku zodiaku, stanu cywilnego itp. Również jeśli osoba zbyt długo odmawia nam udostępnienia swoich zdjęć może sugerować, że osoba ta ma coś do ukrycia przed nami. Bądźmy czujni, gdy druga osoba zwraca się do nas łamaną polszczyzną lub prosi o pomoc finansową czy pożyczkę.

Zasada nr 4 - zanim się umówisz na spotkanie, daj sobie czas na „wirtualne" poznanie drugiej strony

Zanim umówimy się na randkę, postarajmy się w odpowiednim dla nas stopniu poznać drugą osobę. Na początku wymieńmy przynajmniej kilka maili z nowo poznaną osobą, a nawet porozmawiajmy z tą osobą przez telefon. Niektórzy „poznają" drugiego człowieka już po wymianie kilku zdań. Inni potrzebują na to więcej czasu. Poznawaj z drugą osobą tak długo, aż poczujesz, że to jest ta osoba, z którą chcesz się spotkać. Zaufajmy też swojej intuicji.

Zasada nr 5 - miejsce i czas spotkania wybierz Ty

Jeśli drugiej stronie bardzo zależy na spotkaniu, to Ty, zdecyduj gdzie i kiedy wasze spotkanie powinno się odbyć. Wybierz miejsce publiczne i niezbyt późną porę dnia. W przypadku pierwszego spotkania nigdy nie zgadzaj się na mieszkanie prywatne, samochód czy też miejsce odosobnione.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner