Decydujesz się na randki online? Poznaj zasady, jak skutecznie szukać miłości na portalu randkowym

Kiedy kończysz 50-tkę i jesteś singlem, wdowcem, rozwiedzionym czy rozwiedzioną, pewnie zastanawiasz się, czy randkowanie w Internecie jest dla Ciebie.

Oczywiście! Coraz więcej osób po pięćdziesiątce z powodzeniem randkuje na portalach randkowych. Pamiętaj tylko o kilku zasadach, które sprawią, że poznawanie nowych osób online będzie skuteczniejsze i przyjemniejsze.

zasady randek po 50-tce z razem50plus

Fot. Freepik

1. Nie spiesz się z randkowaniem na poważnie

Randki w wieku dojrzałym mogą bardzo różnić się od szukania miłości i nowych związków w wieku 20 czy 30 lat. Dla większości osób próby randkowania powyżej 50 lat mogą być czymś w rodzaju żonglerki, gdy próbujesz pogodzić ideę nowej miłości ze wspomnieniami z przeszłości. Nie jest to łatwe zadanie, niezależnie od tego, czy jesteś rozwiedziony, samotny, czy wdowcem lub wdową. Na początku skoncentruj się na znalezieniu nowego towarzystwa, poznaniu nowych znajomych. Jak mówią psychologowie od relacji i związków - zwiększenie kręgu znajomych pomoże w dłuższym okresie znaleźć tą wymarzoną drugą połówkę. Z czasem zwiększaj oczekiwania odnośnie nowych znajomości, ale zachowaj tempo, z którym będziesz się czuć dobrze i swobodnie.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama