Porady, jak randkować online – czyli sposób na udaną randkę po 50-tce

Jeśli jesteś samotny lub samotna jak miliony kobiet i mężczyzn po 50-tce, umów się na randkę online. Randkowanie w Internecie to aktualnie najpopularniejsza forma poszukiwania potencjalnego partnera.

Ale jak się do tego zabrać? Zarejestrowałaś czy zarejestrowałeś się na portalu randkowym. ale co dalej? Poniżej 13 krótkich rad dotyczących randek online, dzięki którym zaoszczędzisz czas, energię, a czasem unikniesz rozczarowania długimi, czasami żmudnymi poszukiwaniami drugiej połówki w Internecie.

randki online na portalu randkowym razem50plus

Fot. Freepik

1. Opublikuj aktualne zdjęcie profilowe - takie, które przedstawia prawdziwego Ciebie. Dzięki temu inni będą wiedzieli, czego się spodziewać, a nie rozczarują się czy zaskoczą, kiedy pojawisz się na pierwszej randce.

2. Opisując siebie bądź konkretna/konkretny. Wiele osób na swoich profilach pisze "lubię się dobrze bawić", "lubię spędzać czas ze znajomymi", "słuchać muzyki" i "wychodzić". Powiedz więc ludziom o czymś, czego jeszcze nie wiedzą o tobie.  To pomoże Ci się wyróżnić, a także daje łatwy sposób na nawiązanie pierwszej rozmowy na portalu randkowym.

3. Unikaj negatywnego języka w swoim profilu. Nie pisz "Nienawidzę", "Nie wiem", Nie lubię".

4. Unikaj doszukiwania się informacji o potencjalnym partnerze czy partnerce w Internecie. Lepiej poznawać się w tradycyjny sposób  - poprzez spotkanie czy rozmowę i wtedy ocenić, czy do siebie pasujecie.

5. Pisz krótkie wiadomości. Dwa akapity są idealne! Zakończ pytaniem, które podtrzyma rozmowę.

6. Odpowiadaj na wiadomości w ciągu jednego lub maksymalnie dwóch dni.

7. Jeśli między Wami zaiskrzy, nie odkładaj spotkania. Planuj spotkanie po wymianie kilku wiadomości.

8. Chroń swoją prywatność! Zachowaj adres, miejsce zatrudnienia i inne dane osobowe tylko dla siebie, dopóki nie spotkacie się przynajmniej kilkakrotnie.

9. Po raz pierwszy spotykaj się publicznie i powiedz co najmniej jednej osobie, gdzie będziesz i kiedy się spodziewasz być w domu.

10. Pierwszą randkę zaplanuj niezbyt długą, np. w kawiarni. Sprawdź, czy między Wami zaiskrzy i wtedy zaproponuj dłuższe spotkanie.

12. Nie spotykaj się z kimś tylko dla "praktyki" i zabicia wolnego czasu. Pamiętaj, że druga strona może się zaangażować.

13. Nie przyjmuj odrzucenia osobiście. Istnieje wiele powodów, które o tym zdecydowały – np. możesz być zbyt podobny do byłego kobiety, z która umówiłeś się na randkę.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama