Portal randkowy to największa szansa na znalezienie bliskiej osoby, gdy szukamy nowego związku w dojrzałym wieku.

Poznaliśmy się na portalu randkowym - jeszcze niedawno te słowa wypowiadane przez osoby, które znalazły swoją drugą połówkę w Internecie, wprawiały w zakłopotanie. Dziś randki internetowe bynajmniej nie wywołują zamieszania. „Pani pozna pana” – śpiewa Marlena Drozdowska. Ale takie oferty pań i panów w dojrzałym wieku znajdujemy dziś w Internecie. 60-letnia Pani szuka Pana, Pan pozna miłą Panią…i wcale nie jesteśmy w biurze matrymonialnym. To -coraz bardziej popularne- randki internetowe osób po 50-tce, 60-tce, starszych, a nawet seniorów.

Serwisy randkowe – przyjrzyjmy się kilku faktom:

Pani szuka Pana, Pan pozna Panią na portalu randkowym

Na podstawie przeprowadzonych wywiadów z osobami po 50-tym roku życia, które używają Internetu w celu zawierania nowych znajomości, szukania nowych związków na portalach randkowych uważa, że portal randkowy  daje dużo większe szanse na znalezienie osoby w swoim wieku, z którą można zbudować udane relacje, przyjaźń a nawet miłość. A z drugiej strony osobom, które poszukują partnera za pomocą portalu towarzyskiego przyświecają takie same pragnienia i motywacje jak ludziom, którzy nie korzystają z randek internetowych: posiadanie biskiej osoby, uczucia drugiej osoby, spędzanie czasu z drugą połówką, wspólne zainteresowania i pasje, dzielenie szczęścia, rozmowy ale także wspólne milczenie.

Pan pozna Panią, który mieszka w jej okolicy

Niezwykle istotnym elementem dla randkujących osób 50+ jest znalezienie sympatii 50+ w swojej okolicy. Mężczyźni, którzy wpisują w wyszukiwarce „Szukam Pani” najczęściej liczą na znalezienie kobiety, która blisko mieszka. Niemniej, to samo deklarują kobiety, choć one wydają się być nieco bardziej elastyczne w tej kwestii.  Dobry portal randkowy daje możliwość poznania wielu osób z okolic mając w ustawieniach wyszukiwarki opcję „Szukam z mojej okolicy” z możliwością zaznaczenia określonej odległości od wybranego miasta. Pani chce poznać Pana z Krakowa, z Warszawy? Pan chciałby umówić się na randkę z Panią w Łodzi albo w Poznaniu? A może interesują Pana kobiety z mniejszej miejscowości np. Kobiety z Torunia, Kielc, Białegostoku? Dobry portal randkowy dają taką możliwość, a to zwiększa szanse na nowe znajomości.

Atrakcyjne, dojrzałe kobiety i coraz więcej zdjęć mężczyzn na profilu randkowym

Kobiety 50+, które mają założone konta na portalach randkowych chętniej, niż mężczyźni dzielą się swoimi zdjęciami. Ci zaś przyznają, że są to bardzo atrakcyjne kobiety i chętnie chcieliby je poznać. Sami natomiast rzadko pokazują siebie, mimo iż kobiety bardzo chciałyby, aby więcej mężczyzn zamieszczało swoje fotografie na swoim profilu randkowym.

Najlepszy portal randkowy tylko dla osób po 50-tce

Czy istnieje najlepszy portal randkowy? W Internecie widzimy mnóstwo reklam: największe internetowe biuro matrymonialne, najlepszy serwis towarzyski, u nas znajdziesz swoją sympatię, najpopularniejszy serwis matrymonialny. Któremu warto poświęcić swój czas? Który z nich jest dla mnie? Gdzie znajdę wartościowe osoby?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama