Poznaj wskazówki ekspertów dotyczące skutecznego i bezpiecznego randkowania na portalach randkowych

Dziś coraz częściej znajdujemy swoją partnerkę czy partnera w Internecie. Jak robić to skutecznie i bezpiecznie?

Poproś o pomoc znajomych, aby stworzyć swoją wizytówkę randkową

Gdy wybierasz zdjęcie i wypełniasz formularz profilowy na portalu randkowym poradź się kogoś, kto dobrze Cię zna i obiektywnie na Ciebie spojrzy. Zdjęcie, które podoba się Tobie, niekoniecznie spodoba się innym. Może Ci się wydawać, że stworzyłeś idealny profil, a może się okazać, że zbyt dużo piszesz o dzieciach, wnukach, kotach. Swój profil i opis daj kilku przyjaciołom do przejrzenia.

Unikaj kopiowania innych na swoim profilu randkowym

Wiele osób pisze podobnie: "lubię długie spacery po plaży" lub "chodzę teatru” czy „uwielbiam podróże”. Niezależnie od tego, co napiszesz na swoim profilu, upewnij się, że wyraża on wartości i styl życia, które wyróżniają właśnie Ciebie.

Nigdy nie odrzucaj nowej znajomości

Zwróć koniecznie uwagę, w jaki sposób odpowiadasz na pytania dotyczące tego, czego szukasz w nowym partnerze czy partnerce. Nie dodawaj na początku zbyt wielu kryteriów ograniczających wyszukiwania osób w serwisie randkowym - ograniczy to możliwości zawarcia nowej znajomości.

Randkuj bezpiecznie – ostrożności nigdy za wiele

Gdy znajdziesz na stronie randkowej kogoś, kim jesteś zainteresowany - lub ktoś znajdzie Ciebie - zachowaj ostrożność. Przynajmniej na początku poznawajcie się online – korzystajcie z poczty na portalu randkowym, który chroni Twoje dane osobowe. Poznajcie się najpierw wirtualnie, wymieńcie kilka maili a następnie porozmawiajcie przez komórkę. Nie podawaj od razu telefonu domowego, który można połączyć z Twoim adresem. Na pierwszą randkę spotkajcie się w bezpiecznym miejscu publicznym - kawiarnia jest idealna. Chociaż większość osób randkujących jest uczciwa i ma dobre intencje, to nie powinieneś podejmować żadnego zbędnego ryzyka.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama