Bieszczady- idealne na weekend we dwoje

Romantyczny weekend we dwoje w polskich Bieszczadach ? Czemu nie!

Hon 820 m. n. p. m

Szczyt, który nas nie urzekł. Schowany w lesie i niestety widoków brak. Aczkolwiek tym, którzy lubią chodzić po lesie ten punkt na mapie może się spodobać.

Kiedy w Bieszczady

Bieszczady są z pewnością jednym z najbardziej dzikich miejsc w Polsce. Zarówno jeśli chodzi o położenie, krajobrazy  i zwierzęta, które tam możemy spotkać. Góry są piękne o każdej porze roku, więc co kto lubi. My wybraliśmy się latem. I według nas jest to idealna pora roku – cudowne widoki, przyjemne spacery, rozgwieżdżone niebo, więcej turystów na szlakach, a co za tym idzie - mniejsze szanse na spotkanie z dzikimi zwierzętami – a tych w Bieszczadach nie brakuje.

Gdzie zjeść

W „Domu Malowanym” można było zamówić śniadania i obiadokolacje. My zdecydowaliśmy się tylko na opcje ze śniadaniem, ponieważ trudno zaplanować powrót do hotelu, gdy wyrusza się na szlak. Dlatego wybraliśmy jedzenie poza hotelem. To są Bieszczady, więc wszędzie trzeba się doturlać samochodem, pieszo raczej nie ma szans (zwłaszcza po całodniowej wycieczce). Niemniej, to nam nie przeszkadzało, zwłaszcza że w planie mieliśmy odwiedzić 2 miejsca, które z czystym sercem możemy polecić.

 „Chata Wędrowca”

Będąc w okolicy Wetliny nie można pominąć Chaty Wędrowca.  Wspaniałe miejsce. Można tutaj naprawdę pysznie zjeść. Szczególnie polecamy zupę „Baraninówkę” i ich flagowe danie „Naleśnik Gigant” .  Tuż przy restauracji jest sklepik z ciekawymi pamiątkami, w które warto się zaopatrzyć.

„Paweł Nie Całkiem Święty”

Paweł Nie Całkiem Święty - to druga propozycja restauracji z przyjemnym, górskim klimatem, smacznym jedzeniem i dużymi porcjami. To tutaj można udać się wieczorem na romantyczną kolację, przy kominku.

To był nasz pierwszy trekking w Bieszczadach, w których zakochaliśmy się…bez cienia kokieterii. Tamtejsze widoki zapamiętamy na długo i z pewnością tam jeszcze wrócimy.

Jeżeli mają Państwo pytania lub swoje propozycje gdzie warto zjeść w Bieszczadach, gdzie nocować, co zobaczyć  to prosimy o wiadomość na kontakt@razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner