Randki, portal randkowy i Ja? Tak jest, w każdym wieku!

Chcesz znów się

5. Wybierz się na wakacje, podróżuj po 50-tce!

Przychodzi taki moment w naszym życiu, w którym bardziej niż kiedykolwiek myślimy o sobie (w końcu !). Po pięćdziesiątce często otwieramy nowy rozdział życia. Spełniamy swoje marzenia, nawet te najbardziej szalone… A podróże po 50-tce są często numerem 1 na liście marzeń, które zaczynamy spełniać po 50-tce.

Zrób swój własny plan podróży, odkrywaj świat we własnym tempie. Podróżuj solo i nawiązuj kontakty z ludźmi, z którymi mógłbyś nigdy nie nawiązać rozmowy, gdybyś podróżował z przyjaciółmi. Jeśli szukasz inspiracji i porad, jak zacząć podróżować po 50-tce, zajrzyj na blog podróżniczy dla osób po 50-tce, TravelPart2.pl.

6. Szukając nowego partnera czy partnerki zyskaj wsparcie rodziny i przyjaciół

Randkowanie po 50-tce wciąż wpędza nas w zakłopotanie - szczególnie tych, którzy mają dorosłe dzieci. Ale wsparcie przyjaciół i członków rodziny jest niezbędne, jeśli chcesz szukać nowej miłości. Nawet jeśli trudno ci powiedzieć swoim dzieciom, że szukasz nowej miłości, pamiętaj, że lepiej zrobić to jak najwcześniej. Pamiętaj - do tej pory zajmowaliśmy się wszystkim i wszystkimi tylko nie sobą. Pora więc na nas. To jest nasz czas! Poza tym nigdy nie wiadomo – może okazać się, że Twoje dzieci mogą nawet pomóc Ci w randkowaniu!

7. Ryzykuj w związku i w życiu!

Powyższe wskazówki można zasadniczo podsumować w jednym zdaniu: zaryzykuj! Wyłamanie się z rutyny może być trudne, ale jeśli chcesz nawiązać zupełnie nową relację, musisz pójść na kompromis w stylu życia.

8. Eksperymentuj w sypialni

Powrót do randkowania po długim okresie może być trudny z wielu powodów - ale seks z nową osobą może być prawdziwą przygodą!

9. Nie spiesz się z nowym związkiem

Daj sobie czas, aby poczuć się komfortowo z nową osobą. Upewnij się co do jej intencji w budowaniu relacji.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama