Zdjęcie profilowe na portalu randkowym - jakie powinno być, aby zwracało uwagę?

Zdjęcie główne na portalu randkowym razem50plus.pl to jednen z najważniejszych elementów, który ma znaczenie i wpływ na poznanie drugiej osoby.

Randkowanie na razem50plus.pl. Zdjęcie profilowe-twarz.

 

Pokaż swoją twarz.
Wszyscy lubimy twarze, bo intrygują i wzbudzają niemałe zainteresowanie. Pamiętajmy więc, aby zdjęcie główne pokazywało wyraźnie Twoją twarz i było jak najbardziej aktualne. Jeśli poprzez zdjęcia chcesz np. pokazać swoje hobby, możesz dodać zdjęcia do galerii.

Randkowanie na razem50plus.pl. Zdjęcie profilowe-uśmiech.

 

Uśmiechnij się.
Na pewno w swoim albumie znajdziesz zdjęcie z zadowoloną i zrelaksowaną miną. Każdy kto się uśmiecha wygląda uroczo! Co więcej, uśmiech skraca drogę do drugiego człowieka.

Randkowanie na razem50plus.pl. Zdjęcie profilowe-oczy.

 

Pokaż oczy.
Niech twój wzrok na zdjęciu będzie skierowany do obiektywu. Czyż nie oczy są zwierciadłem duszy?

Randki dla starszych.

 

Bądź sam na zdjęciu.
Zdjęcie, na którym widać inną osobę a szczególnie płeć przeciwną może wprowadzić w błąd, niepewność i tym samym zniechęcić. Nie dawaj powodów osobie, która się Tobą zainteresowała do snucia niepotrzebnych podejrzeń.

Jeśli jeszcze nie dodałeś swojego zdjęcia profilowego, możesz to zrobić TUTAJ.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner