Zdjęcie profilowe na portalu randkowym - jakie powinno być, aby zwracało uwagę?

Zdjęcie główne na portalu randkowym razem50plus.pl to jednen z najważniejszych elementów, który ma znaczenie i wpływ na poznanie drugiej osoby.

jak zaprezentować się na portalu randkowym

źródło:fotolia.pl

Każdy z nas miał pewnie okazję przekonać się, że siła pierwszego wrażenia jest ogromna, bez względu na to, czy poznajemy kogoś w rzeczywistości czy online.

Trudno jest rozmawiać z kimś "niewidocznym"

Jednym z nieodzownych elementów randkowania, który zwiększa Twoje szanse na nawiązanie nowych znajomości jest zdjęcie profilowe. Dzięki niemu Twój profil będzie bardziej atrakcyjny dla innych. Zdjęcia są najczęściej oglądanym elementem na profilu i odpowiadają za 90% pierwszego wrażenia! Ktoś, kogo interesujesz, chce zobaczyć jak wyglądasz, czy chętnie się uśmiechasz...Dużo przyjemniej prowadzi się korespondencję jeśli wiesz jak wygląda Twój rozmówca.

Jeśli nie dodajesz zdjęcia, bo np. obawiasz się, że ktoś z rodziny, bliskich czy znajomych Cię zobaczy to spróbuj odłożyć opinię innych na bok. Po pierwsze, nie ma w tym nic złego, że masz odwagę wziąć los w swoje ręce i sam decydować o swoim życiu. Na razem50plus zarejestrowało się już ponad 10tys osób i liczba ta cały czas rośnie - zatem - tak, jak Ty, również osoby z Twojego otoczenia postanowiły otworzyć nowy rozdział w swoim życiu, nie patrząc na opinie innych. Po drugie - jeśli ktoś zobaczył tutaj Ciebie - sam szuka tego, co Ty.
Przechodząc do sedna sprawy - wybranie odpowiedniego zdjęcia nie jest prostą sprawą, ale nie jest też wyzwaniem. Należy przede wszystkim pamiętać, aby zdjęcie pochodziło z Twoich prywatnych źródeł, było przyzwoite i nie godziło w innych. Ważne jest też, aby wyraźnie pokazywało Twoją twarz.

Jakie zdjęcie dodać, aby zwróciło uwagę innych osób?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama