Jak przyciągnąć szczęście w miłości?

Są tacy ludzie, którzy bez najmniejszego wysiłku, a wręcz swobodnie i nieświadomie przyciągają do siebie odpowiednich partnerów, z którymi później tworzą szczęśliwy związek. Ale są też tacy, którzy walczą z niepowodzeniem w miłości.

Udane relacje w dojrzałym związku

źródło:fotolia.pl

Nawet jeśli aparycja zewnętrzna może mieć z tym związek, to tylko ma ona znaczenie na początku drogi do stworzenia udanego związku. Co więc jest tym magnesem, który przyciąga szczęście w miłości?.

Pokochaj siebie

Zapewne słyszeliście powiedzenie" Jeśli chcesz być kochany, najpierw pokochaj siebie". Słowa te wydają się być trywialne, ale w nich kryje się moc. Poczucie własnej wartości stanowi ogromną siłę przyciągania. Kiedy lubimy siebie potrafimy spojrzeć na siebie i partnera, który wkracza w nasze życie z właściwej perspektywy -  kierujemy się swoimi potrzebami, bardziej potrafimy zaufać swojej intuicji, bardziej dokonujemy słusznych wyborów.

Trenuj swoją samoocenę

Swoją samoocenę powinniśmy trenować. Oto kilka sposobów:

1. jeśli coś nam się nie powiodło, nie poszło po naszej myśli potraktujmy to, jako doświadczenie z którego wyciągniemy lekcję na przyszłość. np. mój poprzedni związek dał mi wiele cennych doświadczeń,

2. starajmy się oceniać sytuacje obiektywnie np. zamiast powiedzieć: to spotkanie było kompletną klapą, bo zrobiłam/em to źle, tamto źle... mogłam/em inaczej to powiedzieć, mówić nie mówić itp. Powiedzmy:  było przyjemnie, bo oboje słuchaliśmy się nawzajem, były komplementy itp. Znajdujmy pozytywy w każdej sytuacji.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner