Poznaj sekret namiętności w związku

Jaka jest recepta na nieustające pożądanie w związkach z długim stażem? Dlaczego seks blaknie po pewnym czasie, mimo że osoby wciąż sie kochają? Esther Perel - znana terapeutka ds. relacji p

Jaka jest recepta na nieustające pożądanie w związkach z długim stażem? Dlaczego seks blaknie po pewnym czasie, mimo że osoby wciąż sie kochają? Esther Perel - znana terapeutka ds. relacji partnerskich - dzieli się z wami tajemnicami erotycznej inteligencji.

Zachęcamy do obejrzenia tego zjawiskowego występu.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner