Razem50plus.pl doceniany przez redaktorów niezależnych mediów

Ostatnio w mediach coraz więcej uwagi przykłada się poszukiwaniu swojej drugiej połówki w internecie. I często mowa tu o singlach w wieku dojrzałym, o samotnych seniorach, którym c

Poznali się na portalu randkowym razem50plus

fot.razem50plus

Ostatnio w mediach coraz więcej uwagi przykłada się poszukiwaniu swojej drugiej połówki w internecie. I często mowa tu o singlach w wieku dojrzałym, o samotnych seniorach, którym chęć na miłość nie mija z wiekiem (na szczęście!). Jeszcze kilka lat temu seniorzy, którzy stracili partnera decydowali się pokonywać dalsze życie w pojedynkę. Dzisiaj samotne osoby w dojrzałym wieku, samotni emeryci, seniorzy mają ochotę jeszcze na wiele rzeczy, biorą życie za uszy i do przodu. Najlepiej razem (z kimś u boku). Coraz częściej poszukują nowych znajomości, przyjaźni i miłości online. Naprzeciw wychodzą im specjalne portale randkowe dedykowane osobom w dojrzałym wieku.

Gdzie znaleźć najwięcej singli 50+? Oczywiście na razem50plus.pl. To największy portal randkowy dedykowany wyłącznie osobom po pięćdziesiątce.

Razem50plus doceniany przez media

Nasz serwis cieszy się zaufaniem, z czego jesteśmy dumni i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tego zaufania nie stracić. To, co nas równie niezmiernie cieszy to fakt, że serwis razem50plus.pl jest także doceniany przez redaktorów mediów, w tym serwisów kierowanych do osób 50+. Razem50plus.pl jest najczęściej docenianym przez redaktorów niezależnych mediów serwisem randkowym dla seniorów!

„ Na tym portalu oprócz czatowania z interesującymi Was osobami możecie brać udział w różnego rodzaju grupach zainteresowań, forach, a nawet zaznajomić się z vademecum randkowania czyli z tym co na temat randkowania myślą eksperci"

Seniorzy24.pl

„Portal dedykowany seniorom - razem50plus.pl - ma równie poważną grupę użytkowników"

Mojezdrowie.com

„Portale randkowe już nie temat tabu. Na jednym z portali - razem50plus.pl - zarejestrowanych jest prawie 20 tysięcy aktywnych seniorów"

Focus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner