Poznali się na portalu randkowym razem50plus.pl

Miłość z Internetu - dziś przychodzi w każdym wieku. 60-letnia pani pozna pana? Pozna! Przeczytajcie historię pani Heleny i pana Kazmierza, którzy poznali się na naszym portalu randkowym.

Historia miłosna pary razem50plus

źródło:razem50plus

O miłosnych historiach par, które poznały się na razem50plus dowiadujemy się najczęściej „przypadkiem". Osoby te nie mówią z „lekkością" o „znalezieniu" swojej drugiej połówki w sieci. I nie mowa tutaj o seniorach, którzy wbrew pozorom nieco łatwiej dzielą się swoimi miłosnymi historiami.Tym razem mowa o parze sześćdziesięciolatków, których znajomość w naszym portalu przerodziła się w piękny, dojrzały związek. 

Do naszej redakcji napływa mnóstwo państwa listów, ostatnio coraz częściej są to listy od szczęśliwych par, które w naszym serwisie znalazły - jak same określają - swoje szczęście. Listy te, choć chciałyby ujrzeć światło dzienne, to w poszanowaniu dyskrecji, o którą zostajemy poproszeni, pozostają tylko nasze. Trochę szkoda, bo nic

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner