O miłosnych pragnieniach po 50-tce.

Ela Hübner: „Chłopa naszego powszedniego daj nam dzisiaj”. Miłość po 50-tce lubi przyprawiać o emocje - dosłownie i w przenośni.

szukam-pana-szukam-pani

Tym razem chcemy spojrzeć na ten temat oczami Eli Hüber - blogerki lifestylowej 50+. Swojego bloga Fajna Baba Nie Rdzewieje pisze dla kobiet, które są w wieku, w którym podobno mija „termin przydatności do użycia", choć one same czują się atrakcyjne, spełnione, pełne energii, planów i pragnień.

Zachęcamy do przeczytania poniższego wpisu autorstwa pani Eli - wpisu który pokazuje, że przysłowiowych motyli może zapragnąć każdy i wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia.

O miłości po 50-tce. Szczerze i wprost.

„I znowu przyszedł maj, namieszał w moim sercu..." śpiewał kilka lat temu zespół Varius Manx. No fakt, maj to taki miesiąc, który miesza w sercach całemu światu. Przyroda wybucha soczystością, ptaszęta świergolą i wiją gniazda, samce uderzają w konkury, wiewiórek goni wiewiórkę... nawet ludziska jakby bardziej szczęśliwi, wyłażą z pieczar po zimowym śnie... I amorów się zachciewa, a jakże! A za chwilę lato i wszystkie te przyjemności, które jeszcze bardziej ożywią serca i ciała. I to nie tylko u młodzieży. Uczucia i bliskości drugiej osoby pragną wszyscy, z osiemdziesięciolatkami włącznie.

Miłość po 50-tce to sprawa niełatwa, bo wiadomo, że każdy ma jakieś przyzwyczajenia i oczekiwania, wady i przywary, które boi się odkryć. Trudniej jest zaufać i otworzyć się na nowe. Jednak ci, którzy odważyli się spróbować jeszcze raz, twierdzą, że takie dojrzałe związki to piękna sprawa. Chętnie bym to sprawdziła, bo i mnie maj uderzył do głowy.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama