Razem50plus laureatem Plebiscytu „Złote siódemki e-biznesu”

Z dumą informujemy, że portal randkowy razem50plus został wyróżniony w Plebiscycie

Nagroda dla portalu randkowego razem50plus

Miło nam poinformować, że portal randkowy razem50plus otrzymał wyróżnienie w Plebiscycie za zaufanie, jakość i doświadczenie.

„Złota Siódemka e-biznesu” wyłaniana jest od kilku lat, jest to prestiżowa nagroda i jedno z najważniejszych wyróżnień w branży. Dlatego czujemy się zaszczyceni i dziękujemy za docenienie i nobilitację! Złotą siódemkę e-biznesu 2018 można śledzić w telewizji Polsat News!

Cieszymy się i wierzymy, że także dzięki temu przyczynimy się  do wielu nowych znajomości, przyjaźni i związków po pięćdziesiątce.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner