Randki Warszawa - idealne miejsca na randkę i spotkanie we dwoje w stolicy

Prezentujemy miejsca na idealną randkę, niezobowiązujące spotkanie we dwoje czy spacer z drugą połówką. Most Zakochanych, Stare Miasto, Bulwary Wiślane, romantyczne kawiarnie to tylko niektóre miejsca warte pójścia na spotkanie we dwoje.

Gdzie na randkę w Warszawie-single50+

Fot.Pixabay

Pierwsza randka:  romantyczna kolacja czy spacer we dwoje

Pomysłów na pierwsze spotkanie, pierwszą randkę jest wiele. Spójrzmy, gdzie możemy wspólnie posiedzieć przy dobrej kawie, gdzie mogłaby odbyć się romantyczna kolacja a gdzie warto iść na wspólny spacer.

Warszawa niewątpliwie zachwyca swoim niepowtarzalnym urokiem. Doskonale odnajdą się tutaj ci, który lubią wielkomiejski klimat, imprezy dla singli, urocze kluby, kawiarnie i wiele wydarzeń kulturalnych. Turystom zaś Warszawa na dobre wpisała się w kalendarz miast, które chcą zobaczyć będąc w Polsce.
Zakochani z pewnością znajdą tutaj miejsca, gdzie mogą pójść ze swoją drugą połówką. Samotni z Warszawy, single z okolicy również nie będą się nudzić, jest wiele miejsc, które zachwycają i w których można na chwilę zapomnieć o samotności. Dla tych, którzy wybierają sie na pierwszą randkę, pierwsze spotkanie z nieznajomym, nieznajomą redakcja naszego portalu randkowego prezentuje miejsca, w które warto się udać by spędzić miło czas, a nawet zachwycić partnerkę.

Lodziarnia Ulica Baśniowa - kto nie zna, koniecznie musi się tam wybrać i czym prędzej zaprosić tam swoją partnerkę. Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepszych, lodziarni w Warszawie. 

Randki po 50-tce Warszawa

FotLodziarnia Ulica Baśniowa/FB

Jeśli chodzi o spotkanie przy kawie warto szukać małych, kameralnych kawiarni, gdzie spokojnie porozmawiasz ze swoją Sympatią Wyśmienitą kawę serwuje np. Kawiarnia na Placu Zbawiciela Coffe Karma, przy Mokotowskiej.  Z sieciówek dobra jest kawiarnia Green Caffe Nero. 

Randka-romantycznie przy kawie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing

Single 50+ z Warszawy bardzo lubią spacer po Nowym Świecie, który zachęca kawiarenkami, restauracjami z nastrojową muzyką. Miłośnikom wydarzeń kulturalnych można polecić Teatr Wielki, Teatr Powszechny niedaleko Fabryki czekolady Wedla, której zapach czekolady roznosi się na okoliczne ulice a po sztuce można udać się do Parku Skaryszewskiego.  

Single Warszawa, Spacer we dwoje, spotkanie przy kawie - Nowy Świat

randki warszawa-spacer we dwoje

Fot.Nwy Świat booking.com

Idealne miejsce na randkę - Romantyczny spacer po Parku Skaryszewskim

Romantyczny spacer- randki warszawa

Fot.gdziebylec.pl

Wspólne chwile na randce brzegiem Wisły - Bulwary wiślane 

Randki warszawa- Bulwary Wiślane

Fot. AgencjaGazeta

Na randkowej mapie Warszawy  nie może zabraknąć warszawskiej Starówki

Romantycznie we dwoje

Fot.warszawa.lovetotravel.pl

Na listę wyjątkowych miejsc na randkę wpisujemy także Łazienki Królewskie

Jeśli lubicie romantyczną atmosferę, magiczną aurę to zaplanujcie randkę w Łazienkach Królewskich.Tutaj możecie podziwiać Pałac na Wyspie i spacerować wśród malowniczych ogrodów. Łazienki to nie tylko miejsce spacerów, pełnią dziś różnorodne role: są placówką muzealną, miejscem wydarzeń o charakterze kulturalnym, naukowym, rozrywkowym i z pewnością nie ma w nich miejsca na nudne spotkanie we dwoje.

Randki Warszawa: romantyczne miejsce

Fot.warsawtour.pl

Randki w Warszawie - sprawdź jacy single 50plus czekają na Ciebie na naszym portalu randkowym razem50plus.pl 

Poznaj kobietę 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Poznaj mężczyznę 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama