Mam konto na portalu randkowym razem50plus i co dalej?

Napływają do nas listy z różnymi pytaniami dotyczącymi portalu randkowego razem50plus. Dlatego postanowiliśmy otworzyć cykl najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, które będziemy publikować na łamach portalu.

Zacznijmy od tego, że serwis randkowy razem50plus nie kojarzy par, czyli razem50plus nie korzysta z „algorytmów”, jak inne portale randkowe, do łączenia osób w pary. Żaden algorytm nie zastąpi waszego doświadczenia w związkach, dojrzałości, wiedzy i świadomości własnych oczekiwań wobec nowej znajomości. Dlatego po założeniu konta w naszym serwisie randkowym wszystko zależy od Was. Razem50plus daje natomiast różne narzędzia, które ułatwiają pierwszy kontakt czy umożliwiają stałą korespondencję z nowo poznanymi osobami. Już kilka wymienionych między wami wiadomości da więcej niż strony formularzy stworzonych przez komputer.

Bardzo ważna,  o ile nie najważniejsza, jest Twoja aktywność w serwisie. Co to znaczy? To bardzo proste - loguj się często do serwisu, przeglądaj zdjęcia innych osób, inicjuj znajomość- nie czekaj, aż ktoś pierwszy napisze -  wyślij swoją ofertę poznania się lub napisz wiadomość. Ale po kolei.

Pytanie brzmi: Założyłem/założyłam konto na portalu randkowym razem50plus i co dalej?

Odpowiedź: Jeśli masz już konto to teraz pora nawiązać pierwsze znajomości. Jak?

Roześlij swoje oferty „Poznajmy się”  - jest to bezpłatne narzędzie, dostępne dla każdego i umożliwia nawiązanie pierwszego kontaktu z osobami. Wyślij do wszystkich, którzy zwróca Twoją uwagę. Ofert możesz wysłać tyle, ile chcesz. Bez ograniczeń.

opis obrazka randki razem50plus

Wysłanie takiej oferty nic nie kosztuje - dosłownie i w przenośni - a może przynieść wiele korzyści. Może to być początek obiecującej znajomości, przyjaźni a nawet więcej. Jest to bezpłatne narzędzie, można jest wysyłać bez ograniczeń, dlaczego więc z tego nie skorzystać? Roześlij swoje oferty osobom, które Cię zainteresują. Wysyłaj każdego dnia, tyle ile chcesz. 

 Jak to zrobić? Wejdź na profil osoby, która Cię zainteresowała (wystarczy kliknąć w zdjęcie tej osoby lub w link „Zobacz profil”). Na profilu tej osoby są 2 miejsca, z których można wysłać jej ofertę (przedstawia powyższy rysunek). Po kliknięciu w którąkolwiek opcję, otworzy się karta z różnymi propozycjami treści. Wybierasz tę, którą chcesz przekazać tej osobie i wysyłasz. Czekasz na odpowiedź:)

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner