Dlaczego warto dodać swoje zdjęcie na portalu randkowym?

Randki online wymagają od nas pewnego zaangażowania. Jednym z jego elementów (jednocześnie kluczowym na portalu randkowym) jest zdjęcie główne.

To, jak szybko nawiążesz nową znajomość zależy przede wszystkim od Ciebie. Od tego, jak "przedstawisz" się na portalu randkowym. Istnieją 3 najważniejsze elementy. Jednym z nich jest zdjęcie główne (profilowe).

Co zyskasz dołączając swoje zdjęcie główne na naszym portalu randkowym?

Dzięki niemu znacznie więcej osób odwiedzi twój profil. Jeśli masz zdjęcie, a mimo to niewiele osób 'zagląda" na twój profil to warto zastanowić się nad jego zmianą. Jeśli nie mamy w ogóle zdjęcia gównego, to szanse na poznanie ciekawej osoby spadają. Z analiz portalu randkowego razem50plus.pl wynika, że osoby, że:
Osoby ze zdjęciem są 2 razy cześciej odwiedzane i otrzymują do 3,5 raza więcej ofert niż osoby bez zdjęcia głównego.

Co więcej, osoby ze zdjęciem głównym promujemy w indywidualnych ofertach,  które wysyłamy do użytkowników serwisu razem50plus drogą mailową. Jeśli nie masz zdjęcia głównego, to nie pojawisz się wśród tych ofert. 

Należy mieć na uwadze fakt, że zdjęcia przechodzą weryfikację serwisu razem50plus. Weryfikacja służy przede wszystkim, aby na naszym portalu randkowym nie pojawiały się zdjęcia nieprzywoite, niewyraźne, nieprzedstawiające osób, do których nie należą.   przechodzą aby zdjęcie główne przedstawiało Ciebie. 

Jakie zdjęcie wybrać, aby przyciągało uwagę innych? Tutaj przedstawiamy kilka wskazówek.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama