Twój profil randkowy - dlaczego warto go uzupełnić i jak dobrze to zrobić?

Twój profil to Twoja wirtualna wizytówka, która zaprasza innych do kontaktu z Tobą. Jak ją stworzyć, by była interesująca i aby inni chcieli Cię poznać?

Zaoszczędź sobi i innym rozczarowań. Zwiększ szanse na poznanie właściwej osoby.

Uzupełnienie profilu to przedstawienie swoich preferencji. W ten sposób unikniesz rozczarowania. Jeśli jesteś domatorem  i takiej osoby szukasz to napisz o tym. Będą kontaktować się z Tobą właśnie takie osoby, jednocześnie  zmniejszysz ryzyko Twojego rozczarowania osób, które najbardziej lubią towarzyski tryb życia, bywają i lubią bywać ciagle poza domem.  A może szukasz wręcz przeciwnie - właśnie kogoś, kto będzie napędzać Ciebie i wyciągać z domu...Wystarczy kilka słów na przykład:

W sekcji "Kilka słów o Tobie", na przykład:

  • Twój stosunek do znajomości, którą chcesz nawiązać - 
  • Jaką osobą jesteś - lubisz przyrodę, przygody, czy bardziej spokój, domowe zacisze? Jesteś nieśmiałą czy To zawsze Ty grasz pierwsze skrzypce?  
  • Co chcesz, co możesz dać od siebie w nowym związku, w nowej znajomości

W sekcji "Kogo szukasz"

  • Napisz, czy szukasz kogoś, kto jest  do Ciebie podobny, czy wręcz przeciwnie,
  • Jakich relacji oczekujesz o tej osoby? 

Bądź szczery i otwarty

Jest to bardzo ważne, bo większa szczerość w opisach zmniejsza ryzyko rozczarowania na późniejszym etapie znajomości i tym samym zwiększa szanse na poznanie tej właściwej osoby. Pisz otwarcie jaką osobą jesteś, jakiej osoby szukasz. 

Jeśli nie masz uzupełnionego profilu zrób to teraz, klikając TUTAJ.

Źródło:

Portal randkowy razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama