Twój profil randkowy - dlaczego warto go uzupełnić i jak dobrze to zrobić?

Twój profil to Twoja wirtualna wizytówka, która zaprasza innych do kontaktu z Tobą. Jak ją stworzyć, by była interesująca i aby inni chcieli Cię poznać?

Portale randkowe są znakomitym sposobem na znalezienie bliskiej osoby. Nigdzie indziej nie mamy tylu okazji zawarcia nowych znajomości (a co za tym idzie poznania właściwej osoby), jak w Internecie.  A co za tym idzie - znalezienia właściwej osoby. Jednak, aby wydarzyło się to, czego oczekujemy musimy włożyć w to trochę swojej pracy. Pisaliśmy już, że jednym z trzech najważniejszych elementów na portalu randkowym jest nasze zdjęcie. Tutaj możesz przeczytać o tym jakie powinno być Twoje zdjęcie, aby zwracało uwagę. Dzisiaj chcemy powiedzieć o drugim, ważnym narzędziu, które zwiększy Twoje szanse na poznanie właściwej osoby. Mowa o uzupełnieniu swojego profilu randkowego.

Dlaczego uzupełnienie profilu randkowego jest takie ważne?

Bo bez niego nikt Cię nie widzi. Uzupełnij go, aby inni Cię zobaczyli.

Jak ktoś ma się z Tobą skontaktować, skoro "Cię nie widzi"? Nie uzupełniając profilu i do tego jeszcze nie mając zdjęcia to trochę tak, jakbyśmy chcieli, aby ktoś "zaczepił" nas patrząc na puste miejsce, które mamy zarezerwowane na przykład w klubie, teatrze czy kawiarnii. Niby jesteśmy a jednak nie jesteśmy...widoczni. Przekładając to na portal randkowy to brak uzupełnionego profilu i brak zdjęcia to tak, jakby nas praktycznie w ogóle nie było.

Bo warto przedstawić się komuś, kogo chce się poznać.

Co tu dużo mówić. W sytuacjach codziennych, w realu jeśli kogoś poznajemy, to mu się zwyczajnie przedstawiamy. I juz po kilku sekundach robimy pierwsze wrażenie (zawsze jakieś:). Na portalu randkowym analogicznie - jeśli mamy zdjęcie (o zgrozo jeśli nie), komuś wpadamy w przysłowiowe oko to przedstawmy się tej osobie. Pierwszy krok to zdjęcie (niech druga osoba zobaczy z kim będzie rozmawiać, Tobie też łatwiej pewnie się rozmawia z kimś z kim wiesz jak wygląda, prawda?), drugi krok to przedstawienie swojej osoby, swoich preferencji. W końcu jesteś tutaj, aby kogoś poznać.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama