Randki Wrocław - ciekawe miejsca na spotkanie we dwoje

Wrocław to piękne miasto z duszą, zakochani przyjeżdżają do niego niejednokrotnie. Nic dziwnego, to miejsce idealne dla zakochanych a także na niesamowite randki. We Wrocławiu nie można czuć się samotnym, miasto tętni życiem bez względu na porę roku, single z Wrocławia mają tutaj mnóstwo okazji do flirtowania, poznania partnera, znalezienia partnerki i zawierania przyjaźni. Ci zaś, którzy wybierają się na pierwsze spotkanie mogą liczyć na niezapomnianą randkę.

Punkt widokowy na wieży katedry św. Jana 

Razem możecie spojrzeć na panoramę Wrocławia. Na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela można wjechać windą i stamtąd rozpościera się piękny widok na Wrocław.

Randka we Wrocławiu - razem patrzymy z góry na Wrocławia

Fot: Lovetotravel

Wrocławski Rynek

Jeden z największych staromiejskich rynków Europy. Wieczorową pora jest imponujący, ale za serca chwyta także za dnia. Pięknie odnowiona starówka  robi piorunujace wrażenie, a charaketru kafejki,puby,a nawet kabarety. Mieszają się tu różne kultury, turyści z całego świata. Zobaczyć można słynną fontannę szklaną czy skorzystać z dorożek konnych. 

Spacer we dwoje po rynku - Randka we Wrocławiu

Fot.Lovetotravel

My dwoje na randce i... krasnoludki -  pospacerujmy wrocławskimi krasnalowymi ścieżkami 

Wrocławskie Krasnoludki to niewielkie rzeźby umieszczane na ulicach Wrocławia systematycznie od 2001r, jest już ich ponad 300! i wciąż przybywają. Kryją się w uliczkach i zaułkach, umykają przed wzrokiem przechodniów. Choć mają za zadanie pomagać zwiedzającym wyznaczając im najlepszą trasę zwiedzania Wrocławia. Spróbujcie je wszystkie znaleźć!

My dwoje na randce z krasnoludkami

Fot.Krasnale

Życzymy udanej randki we Wrocławiu!

Źródło:

Portal randkowy razem50plus

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner