Randki Wrocław - ciekawe miejsca na spotkanie we dwoje

Wrocław to piękne miasto z duszą, zakochani przyjeżdżają do niego niejednokrotnie. Nic dziwnego, to miejsce idealne dla zakochanych a także na niesamowite randki. We Wrocławiu nie można czuć się samotnym, miasto tętni życiem bez względu na porę roku, single z Wrocławia mają tutaj mnóstwo okazji do flirtowania, poznania partnera, znalezienia partnerki i zawierania przyjaźni. Ci zaś, którzy wybierają się na pierwsze spotkanie mogą liczyć na niezapomnianą randkę.

Randki Wrocław - gdzie wybrać się na randkę                                                                                                        Fot. Pixabay

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski, położone nad Odrą, u podnóża Sudetów.
Liczne mosty, parki, bogate zaplacze naukowo-kulturalne czynią to miasto wyjątkowym. Sa te miejsca pełne uroku, idealne na spotkanie we dwoje. Spójrzmy, gdzie możemy się wspólnie wybrać.

Randki Wrocław  - TOP miejsca na randkę 

Ogród Japoński

Przepiękny, uroczy park idealny na spacery we dwoje. Jest to żywy element kultury japońskiej, znajduje się w Parku Szczytnickim. Można spacerować samemu lub wziąć przewodnika, który ma bardzo wiele do powiedzenia na temat najdrobniejszych szczegółów tej przyrodniczej sztuki.

Randka we Wrocławiu - Spacer po ogrodzie japońskim

źródło: byway.pl

Randki Wrocław - Ogród japoński

Fot: Pixabay

Punkt widokowy na wieży katedry św. Jana 

Razem możecie spojrzeć na panoramę Wrocławia. Na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela można wjechać windą i stamtąd rozpościera się piękny widok na Wrocław.

Randka we Wrocławiu - razem patrzymy z góry na Wrocławia

Fot: Lovetotravel

Wrocławski Rynek

Jeden z największych staromiejskich rynków Europy. Wieczorową pora jest imponujący, ale za serca chwyta także za dnia. Pięknie odnowiona starówka  robi piorunujace wrażenie, a charaketru kafejki,puby,a nawet kabarety. Mieszają się tu różne kultury, turyści z całego świata. Zobaczyć można słynną fontannę szklaną czy skorzystać z dorożek konnych. 

Spacer we dwoje po rynku - Randka we Wrocławiu

Fot.Lovetotravel

 My dwoje na randce i... krasnoludki -  pospacerujmy wrocławskimi krasnalowymi ścieżkami 

Wrocławskie Krasnoludki to niewielkie rzeźby umieszczane na ulicach Wrocławia systematycznie od 2001r, jest już ich ponad 300! i wciąż przybywają. Kryją się w uliczkach i zaułkach, umykają przed wzrokiem przechodniów. Choć mają za zadanie pomagać zwiedzającym wyznaczając im najlepszą trasę zwiedzania Wrocławia. Spróbujcie je wszystkie znaleźć!

My dwoje na randce z krasnoludkami

Fot.Krasnale

Życzymy udanej randki we Wrocławiu!

Źródło:

Portal randkowy razem50plus

Poznaj kobietę 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Poznaj mężczyznę 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama