Jaki serwis jest najpopularniejszym portalem randkowym w Polsce?

To pytanie zadaje sobie wielu randkowiczów online - nie tylko ludzie młodzi, ale każdy, kto szuka miłości w sieci – samotni rodzice, seniorzy, wdowy, wdowcy, osoby rozwiedzione. Który serwis randkowy więc wybrać? Jakimi cechami powinna się wyróżniać idealna strona randkowa, aby zapewnić singlom sukces w randkowaniu? Jeśli planujesz poszukiwania drugiej połówki w Internecie, poniżej prezentujemy Ci czym odznaczać się powinien topowy portal randkowy.

1. Posiada zweryfikowane profile innych randkujących osób

Najpopularniejszy portal randkowy razem50plus

Najlepszy portal randkowy to taki, który zawiera profile osób dobrze dopasowane do osoby szukającej nowych znajomości. Jeśli jesteś osobą po 50-tce, to dobrze, aby serwis zawierał profile osób w podobnym wieku – dojrzałych, doświadczonych w związkach i relacjach. Ponadto profile powinny być prawdziwe i zweryfikowane, uzupełnione w zdjęcia profilowe.

2. Portal randkowy jest wygodny i przejrzysty w stosowaniu

Przejrzystość portalu randkowego i łatwość poruszania się po narzędziach randkowania to podstawa. Łatwo odnajduj „napisz wiadomość” czy „wyślij ofertę” do wybranego pana czy pani. Dobry serwis randkowy powinien również ułatwiać wyszukiwanie interesujących profili – nie tylko po wieku, płci, ale także powinien mieć możliwość wyszukania partnera czy partnerki w Twojej okolicy czy w mieście, w którym mieszkasz – niezależnie, czy to w Warszawie, Krakowie czy Sopocie.

3. Łatwy w randkowaniu na komórkach i tabletach

Coraz więcej randkowiczów online korzysta z komórek czy tabletów. Zwróć uwagę, czy będąc w podróży, w parku czy na rowerze, łatwo odczytasz nowe wiadomości od innych randkujących osób.

4. Jest bezpieczny dla randkowiczów i chroni ich dane

Bezpieczeństwo randkowania to niezwykle istotna cecha idealnego portalu randkowego. Pamiętaj o tym, kiedy decydować się będziesz na wybór strony randkowej. Zwróć koniecznie uwagę, czy serwis został zgłoszony do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz czy portal randkowy zawiera niezbędne certyfikaty bezpiecznego połączenia.

5. Serwis randkowy posiada obsługę użytkowników z możliwością rozmowy telefonicznej z konsultantem

Kontakt z konsultantem w przypadku pytań i wątpliwości przy korzystaniu z serwisu randkowego nie może być zastąpiony żądną instrukcją obsługi randkowania. Jeśli masz pytania, jak się zarejestrować na portalu, jak się zalogować czy jak wyszukiwać osoby mające podobne zainteresowania, dzwoń do konsultanta serwisu.

Jeśli Twój portal randkowy spełnia poniższe warunki, to być może korzystasz z najpopularniejszego serwisu randkowego w Polsce.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama