Twój ulubiony kolor mówi o tym, jakim jesteś kochankiem. Sprawdź!

Twoje ulubione barwy zdradzają nasze życie seksualne. Dowiedz się czy jesteś namiętnym kochankiem, dominującym czy wolisz, aby Tobą sterowano. Poznaj barwy, które świadczą o tym, jaki jesteś w łóżku.

Pomarańczowy

Kochankowie pomarańczowi są podobni do kochanków  brązowych. Jeśli pomarańczowy jest Twoim ulubionym kolorem to dużo uwagi poświęcasz partnerce/partnerowi. W pierwszej kolejności liczy się jej/jego przyjemność a dopiero później Twoja. W seksie jesteś raczej zachowawczy, a nawet bywasz wycofany, uważając seks za coś niestosownego.

Biały

Ten kolor najmniej kojarzony jest z seksualnością, choć są tacy, dla których ten kolor kojarzy się z delikatnością i pożądaniem w łóżku. Osoby, które najbardziej lubią ten kolor to też kochankowie zachowawczy, preferujący uprawianie seksu w ciemnościach.

Zielony

Jeśli Twoim faworytem jest kolor zielony to jesteś kochankiem niepewnym jeśli chodzi o kwestie seksualne.

Żółty

Miłośnicy żółtego koloru to kochankowie drugiego planu, tzn. zwykle rezygnują ze swoich przyjemności idąc na kompromis z innymi kolorami. W efekcie nie do końca są zadowoleni ze swojej aktywności seksualnej, nie potrafią do końca czerpać radości ze zbliżeń z partnerem lub partnerką. Co więcej, ten typ kochanków ma tendencje do zdrad.

Niebieski

Jesteś kochankiem czułym, wrażliwym, zwracasz uwagę na potrzeby partnerka lub partnerki. Nie traktujesz zbliżenia seksualnego przedmiotowo, angażujesz się w niego, dbając przy tym o partnera czy partnerkę. Ważne jest dla Ciebie również moment po stosunku.

Różowy

Ten kolor zarezerwowany jest dla flirciarzy, zaś kobiety lubiące ten kolor to takie, które więcej mówią niż robią. Potrafią obiecywać, ale już ze spełnieniem obietnicy jest im ciężej.

Oczywiście nie ma co aż tak bardzo przywiązywać się do znaczeń kolorów, bo w życiu na wiele rzeczy mamy wpływ. I jeśli jesteś zachowawczym kochankiem to nie znaczy, że nie będzie pożądanej atmosfery w łóżku. Dodatki w odpowiednich kolorach ( np. czerwona bielizna, czerwone róże, czerwone wino), afrodyzjaki, muzyka potrafią rozpalić każdych kochanków i podgrzać temperaturę w pokoju.

Źródło: zwierciadlo.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama