Twój ulubiony kolor mówi o tym, jakim jesteś kochankiem. Sprawdź!

Twoje ulubione barwy zdradzają nasze życie seksualne. Dowiedz się czy jesteś namiętnym kochankiem, dominującym czy wolisz, aby Tobą sterowano. Poznaj barwy, które świadczą o tym, jaki jesteś w łóżku.

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają w życiu swoje znaczenia. Wiele uczonych jak na przykład  J.Goethe czy G. Jung angażowali kolory w analizach ludzkiej psychiki, osobowości, a także marketerzy stosują je w technikach sprzedaży. Kolory potrafią wpływać na nasze samopoczucie - są takie, w których dobrze się czujemy, dlatego przeważają w naszych mieszkaniach czy wybieramy konkretne kolory ubrań. Potrafią też działać na nas kojąco, uspokajać nas albo przeciwnie – pobudzać.
Osoby, które są analityczne, opanowane podobno są kolorem niebieskim. Czerwony kolor to podobno cholerycy, zielony kolor przypisywany jest osobom o łagodnym usposobieniu, dla których ważne w życiu są relacje z innymi, a kolor żółty to podobno przynależy do tych, którzy idąc na zakupy po bułki, wrócą z telewizorem.To w telegraficznym skrócie kolorystyczna typologia osobowości. A o czym świadczą kolory w naszej sypialni? Jak wpływają na naszą seksualność? Podobno kolory mają związek również z naszą namiętnością.

Czerwony
Ten kolor działa najsilniej na nasze zmysły, wywołuje u nas pragnienie seksu, ale też walki. Kobieta ubrana w czerwień będzie u mężczyzny wywoływać pożądanie, będzie silnie oddziaływać na jego seksualność i dawać mu sygnały, że ma ochotę na seks. Ten kolor nie jest obojętny jeśli chodzi o mężczyzn. Mężczyźni mający na sobie kolor czerwony postrzegani są jako  mający wyższy status społeczny, a także jako atrakcyjni i silni.
Jeśli Twoim ulubionym kolorem jest czerwony to jesteś kochankiem dominującym w łóżku. Łatwo w Tobie wywołać silne emocje, ekscytacje. Cechuje Cię namiętność w łóżku, a także jesteś typem władczym.

Brązowy

Ten kolor jest zarezerwowany dla czułego kochanka, który liczy się z partnerką, zważa na jej potrzeby. Kochanek taki ma romantyczną osobowość. Cenisz prywatność w sytuacjach intymnych, a także więcej niż inni potrzebujesz czasu, aby się z kimś zbliżyć seksualnie. Niemniej Twoja aktywność seksualna jest na wysokim poziomie.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner