Biuro matrymonialne czy portal randkowy. Co wybrać?

Założyć konto na popularnym serwisie randkowym czy zgłosić się do biura matrymonialnego, aby uzyskać oferty pań lub panów?

Powyższe pytanie zadaje sobie wiele singli, które decydują się na walkę z samotnością.

Nie zawsze mają one możliwość zawrzeć nowe znajomości w miejscu pracy, na uczelni, przy rodzinnych spotkaniach czy u znajomych i skłaniają się ku rozwiązaniu, które staje się coraz popularniejsze w poszukiwaniu miłości – Internet lub biuro matrymonialne.

Co więc wybrać? Założyć konto na popularnym serwisie randkowym czy zgłosić się do biura matrymonialnego, aby uzyskać oferty pań lub panów?

By móc odpowiedzieć na pytanie, czy wybrać portal randkowy czy oferty matrymonialne, należy najpierw odpowiedzieć sobie na cztery poniższe pytania.

Czy wiesz, kogo szukasz w biurze matrymonialnym czy na stronie randkowej?

Jeśli masz jasne preferencje, jakie cechy powinien mieć idealny nowy partner, to portal randkowy da Ci większy dostęp do dużej liczby profili. Jeśli jednak nie wiesz, czego szukasz w nowej połówce, wtedy lepszą opcją jest biuro matrymonialne – dopasuje wybrane oferty matrymonialne do Ciebie i zaproponuje spotkania.

Unikasz wypełniania długich testów dopasowania i formularzy osobowościowych, których wymaga biuro matrymonialne?

Jeśli chcesz szybko zacząć działać i szukać nowych kobiet czy mężczyzn, biuro matrymonialne nie jest dla Ciebie – spędzisz godziny na wypełnianiu formularzy. Utworzenie konta i profilu w serwisie randkowym zajmuje tylko kilka minut!

Czy ufasz swojej intuicji w nawiązywaniu nowych kontaktów w potencjalną nową sympatią?

Osoby mające doświadczenie w związkach, po małżeństwie czy osoby dojrzałe częściej wiedzą, czego chcą. Są w stanie same poczuć drugą osobę jako kandydata na drugą połówkę. Nie muszą zawierzać automatom, które na podstawie analizy profili sugerują wybrane oferty matrymonialne.

Obawiasz się rozczarowania po randce z nieznajomą osobą?

Randka w ciemno i rozczarowanie po spotkaniu to nie dla Ciebie? Wolisz wcześniej wymienić korespondencję z nowo poznaną osobą, poznać ją online, a dopiero po jakimś czasie zdecydujesz się na spotkanie w realu? To umożliwiają portale randkowe. W biurze matrymonialnym otrzymujesz ofertę pani czy pana i idziesz na spotkanie, nie do końca wiedząc, czego się po tej osobie spodziewać.

Jeśli odpowiedziałeś 4 razy TAK, to lepiej w Twoim przypadku sprawdzi się portal randkowy od biura matrymonialnego.

Nie czekaj! Zarejestruj się na portalu randkowym razem50plus.pl i zacznij już dziś poszukiwania nowej miłości, drugiej połówki, bratniej duszy.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama