6 rzeczy, które kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach 50+

Jacy są mężczyźni po pięćdziesiątce? O czym warto wiedzieć umawiając się na randkę z mężczyzną w wieku dojrzałym?

Ekspertka jednocześnie zauważa: "Tak, będzie miał znaczny bagaż, ale ty też. Nie można o tym zapomnieć. Być może tez byłaś w związku i / lub masz dzieci, więc ważne jest zachowanie elastyczności w tych kwestiach ". Ale, jak radzi Ryan, upewnij się, że jesteś jego priorytetem.

Mężczyzna 50+ pragnie emocjonalnego wsparcia

Mężczyźni, którzy są samotni w wieku 50 lat, często pozostawali w związku małżeńskim przez wiele lat, więc nadal pragną towarzystwa i wsparcia emocjonalnego, które niegdyś dzielili. Jednak jego tęsknota za bliskością może nie być tym, czym się wydaje. "Mężczyźni lubią i cenią kobiece wsparcie" - mówi Ryan. "Będą szukać wsparcia emocjonalnego z kobietą, a ona pomyśli:"on musi mnie lubić " a może okazać się tak, że on zwyczajnie potrzebuje kobiecego wsparcia emocjonalnego.Będzie wabić smsami i rozmawiając online, ale nic więcej.Ty się zaangażujesz w relację a on nie. Dlatego, jak taki stan będzie się przedłużać, nie czekaj powiedz od razu o swoich oczekiwaniach wobec waszej relacji.

Mężczyzna 50+ może mieć tradycyjne podejście do randek

Mężczyźni w wieku 50 lat pochodzą z czasów, kiedy oczekiwano od nich pierwszego ruchu. "Pozwól, żeby to on zaprosił cię na randkę, skontaktował się z tobą ponownie, żeby się z tobą spotkać i pozwól mu starać się o twoje względy", radzi Ryan. Jeśli miło spędziłaś czas w jego towarzystwie, powiedz mu o tym. "Powiedz mu, że dobrze się bawiłaś i dziękujesz mu za wybór dobrej restauracji", mówi Ryan. "Docenienie jest ważne. Możesz tez go skomplementować - powiedz mu, że jest zabawny,przyjemnie się z nim rozmawia - cokolwiek ci przyjdzie na myśl."

Mężczyzna 50+ potrzebuje zbliżeń seksualnych

"Mężczyźni w wieku 50 lat lubią seks. Wielu ludzi uważa, że ​​mężczyźni i kobiety po 50. roku życia nie lubią tego, ale to nie jest prawda ", mówi Gibson. Twierdzi też, że ważne jest, aby rozmawiać o tym ze sobą, jasno mówić o swoich oczekiwaniach, czy liczysz na poważny związek czy coś bardziej swobodnego.

Mężczyzna 50+ może mieć problemy ze zdrowiem

"Wiele kobiet nie myśli o problemach zdrowotnych. Myślą, że spotkają następnego George'a Clooneya. Będzie sprawny jak skrzypek i wszystkie te rozmarzone rzeczy.. "- mówi Gibson. "Ale mężczyźni w wieku powyżej 50 lat mają problemy zdrowotne, a niektóre z nich są dość poważne. Możesz napotkać na cukrzycę, problemy z sercem, zaburzenia erekcji ... Musisz zadać sobie pytanie czy jesteś na to gotowa i wybrać to, co odpowiada twoim potrzebom i pragnieniom".

Opracowanie na podstawie:zoosk.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama