6 rzeczy, które kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach 50+

Jacy są mężczyźni po pięćdziesiątce? O czym warto wiedzieć umawiając się na randkę z mężczyzną w wieku dojrzałym?

Co musisz wiedzieć o mężczyznach w wieku 50 plus

Fot.zoosk.com

Kiedy jesteśmy dojrzałymi kobietami, mamy lat pięćdziesiąt plus...i ponownie zaczynamy swoją przygodę z poszukiwaniem partnera (a do tego na portalu randkowym) ciężko nam przewidzieć efekty randkowania online, i do końca nie wiemy czego się spodziewać.
Pod wieloma względami umawianie się na randki z mężczyznami nie różni się niczym innym od tych randek, na które chodziłyśmy mając dwadzieścia pare lat - wzajemna komunikacja, porozumienie się pozostaje kluczowe, intymność nadal potrafi być niezręczna - ale wraz z wiekiem i doświadczeniem pojawiają się kluczowe różnice. Jakie? Ekspertów od randek Valerie Gibson, autorka filmu ": Przewodnik dla samotnych kobiet powyżej 50 lat" i Ronnie Ann Ryan, trener/coach randkowy maja swoje teorie.

Oto 6 rzeczy, które kobiety powinni wiedzieć o mężczyznach w wieku 50 lat

Mężczyzna 50+ chce kogoś blisko swojego wieku

Pomimo tego, co sugerują niektóre pary z różnica wieku z partnerką to mężczyzna w wieku około 50 lat chce umawiać się z kobietą zbliżoną do jego wieku. "Większość mężczyzn szuka kobiet bliżej ich wieku, ponieważ rozumieją i mają podobne doświadczenia" - mówi Gibson. "Wiedzą, że kobiety po 50. roku życia rozumieją proces starzenia się i mężczyzn, którzy są tacy sami. Mężczyźni potrzebują wsparcia od kogoś, kto je rozumie. Nie chcą po prostu kobiety trofeum.

Mężczyzna 50+ ma emocjonalny bagaż

Mężczyźni powyżej 50 roku życia swoje już przeżył, życie go doświadczyło - wielu z nich jest owdowiałych lub rozwiedzionych - co oznacza, że może mieć traumę z przeszłości. "Jeśli ma na zdjęciu dzieci lub byłą żonę, dramat się nie poprawi" - mówi Ryan. "Musisz zdecydować, czy tego chcesz. Wiele dramatów nie tworzy miłości. Musisz zapytać: "czy to jest tego warte?"

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama