3 najczęstsze błędy w randkowaniu online popełniane przez kobiety powyżej 50. roku życia

Powód, dla którego portale randkowe są coraz popularniejsze wśród osób po 50-tce jest taki, że serwis randkowy to najlepsze miejsce na poznanie ciekawych mężczyzn w wieku powyżej 50 lat.

Błąd nr 2 – jesteś zbyt zachowawcza przy pierwszym kontakcie na portalu randkowym

Randki online są naprawdę męczące, gdy się nie wie, jak, jak grać i flirtować z mężczyznami. Jeśli zdecydujesz się na prywatną wiadomość do pana, którego wyszukałaś na portalu randkowym, unikaj zaczepek typu:

Lubię Twój profil. Wygląda na to, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Mam nadzieję, że mi odpiszesz.

NUDA!

Pójdź naprzód – spójrz na niego jak na mężczyznę, ale bądź zabawna! Na przykład, jeśli mężczyzna ma na zdjęciu profilowym na sobie garnitur, napisz do niego coś w stylu:

Uwielbiam, gdy mężczyzna nosi garnitur. Wygląda naprawdę seksownie.

Taka wiadomość jest zalotna, zabawna i wciągnie mężczyznę w konwersację. Pamiętaj – mężczyźni kochają komplementy tak jak i kobiety. Traktuj je jak rodzaj flirtu, który pozwala Ci wybrać i zachęcić do znajomości mężczyzn, z którymi chcesz się spotkać, a nie czekaj, aż skontaktują się z Tobą mężczyźni, którzy wcale Cię nie interesują…

Przecież wciąż jesteś piękną, zmysłową kobietą, a flirt podkreśla to w Tobie. To niewiarygodnie atrakcyjne dla mężczyzn!

Błąd nr 3 - Nie wiesz, jak postępować z mężczyznami po 50-tce

Z badań wynika, że większość kobiet chce mieć w swoim życiu samca alfa. Czemu? Ponieważ on sprawia, że czuje się bezpieczna i chroniona. Ale wraz z wiekiem kobiety, szczególnie te, które przyzwyczaiły się do życia w pojedynkę, stają się samowystarczalne i są w stanie same o siebie zadbać. To powoduje wielki problem dla mężczyzn po 50-tce. Dlaczego? Mężczyźni nagle czują się już dojrzałym kobietom niepotrzebni. A kiedy człowiek nie czuje się w pełni potrzebny, zgadnijcie, do kogo się zwróci? Zgadza się ... do młodszych kobiet, które potrafią sprawić, że starszy mężczyzna poczuje się znowu samcem alfa - silniejszy i lepszy, po prostu potrzebny.

Ale jeśli unikniesz powyższych błędów, możesz sprawić, że mężczyźni zechcą dla Ciebie przenieść góry i skoczyć za Tobą w ogień. A to już brzmi całkiem nieźle, prawda?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama