3 najczęstsze błędy w randkowaniu online popełniane przez kobiety powyżej 50. roku życia

Powód, dla którego portale randkowe są coraz popularniejsze wśród osób po 50-tce jest taki, że serwis randkowy to najlepsze miejsce na poznanie ciekawych mężczyzn w wieku powyżej 50 lat.

Problem w tym, że nikt nie stworzył przepisu na sukces w randkowaniu online.

Można jednak wystrzec się błędów, które mogą przesądzić o porażce w zawieraniu nowych znajomości w Internecie. Poniżej prezentujemy trzy najczęstsze błędy, które popełniają kobiety po 50. roku życia, jednocześnie frustrując się w poszukiwaniu nowego partnera. Czas to zmienić! Drogie Panie, wystrzegajcie się tych błędów, a łatwiej odnajdziecie tego idealnego dla siebie mężczyznę, który być może okaże się miłością na resztę życia.

Błąd nr 1 – swoim profilem randkowym nie zwracasz wystarczającej uwagi

Aby odnieść sukces w poszukiwaniu drugiej połówki należy zacząć od stworzenia właściwego opisu na profilu randkowym, który odróżni Cię od innych. Większość kobiet zazwyczaj wymienia swoje cechy i zainteresowania jako sposób na zwrócenie uwagi mężczyzny. Przykładem jest:

Jestem życzliwą kobietą, która lubi podróżować, jeździć na rowerze, robić zakupy i chodzić do kina.

Chociaż takie zdanie przekazuje wiele informacji o Tobie ... czyta się je jak randkowe CV. Jest suche i mało wyróżniające. I nie ma w nim nic, co sprawi, że mężczyzna zapragnie spotkania z Tobą.

Oto dwa inne przykłady opisów randkowych:

Szukam mężczyzny, który jest na poważnie zainteresowany związkiem i daje sobie minimum 50% szansy na sukces.

Chciałbym poznać kogoś, z kim będzie się miło rozmawiać, kto się dobrze czuje we własnej skórze i chce cieszyć się tym, co życie ma mu do zaoferowania.

Pierwsze zdanie świadczy, że szukająca nowej znajomości kobieta wciąż jest zgorzkniała po doświadczeniach z zeszłego związku, w którym jej poprzedni mężczyzna nie wniósł wystarczająco dużo do wspólnego życia uczuciowego. Drugie zdanie jest znowu bardzo ogólne i subiektywne. „Czuć się dobrze we własnej skórze" dla każdego może oznaczać coś innego. To zbyt ogólne i wiele znaczące zdanie, które nie zachęci innego randkowicza do skontaktowania się z Tobą.

Zamiast tego napisz listę cech, które cenisz w człowieku i oczekujesz po panu, którego chciałabyś poznać. Następnie utwórz krótką opowieść, używając kilku z tych cech wraz z jedną lub dwiema aktywnościami, które lubisz robić. Taki opis zaintryguje osobę, która odwiedzi Twój profil na portalu randkowym, pomagając mu ocenić, czy jest tym, którego szukasz. Na przykład:

Szukam mężczyzny, który poda mi silną dłoń, gdy spadnę z roweru podczas wspólnych, długich wycieczek rowerowych po górskich szlakach jesienią 

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama