3 najczęstsze błędy w randkowaniu online popełniane przez kobiety powyżej 50. roku życia

Powód, dla którego portale randkowe są coraz popularniejsze wśród osób po 50-tce jest taki, że serwis randkowy to najlepsze miejsce na poznanie ciekawych mężczyzn w wieku powyżej 50 lat.

Problem w tym, że nikt nie stworzył przepisu na sukces w randkowaniu online.

Można jednak wystrzec się błędów, które mogą przesądzić o porażce w zawieraniu nowych znajomości w Internecie. Poniżej prezentujemy trzy najczęstsze błędy, które popełniają kobiety po 50. roku życia, jednocześnie frustrując się w poszukiwaniu nowego partnera. Czas to zmienić! Drogie Panie, wystrzegajcie się tych błędów, a łatwiej odnajdziecie tego idealnego dla siebie mężczyznę, który być może okaże się miłością na resztę życia.

Błąd nr 1 – swoim profilem randkowym nie zwracasz wystarczającej uwagi

Aby odnieść sukces w poszukiwaniu drugiej połówki należy zacząć od stworzenia właściwego opisu na profilu randkowym, który odróżni Cię od innych. Większość kobiet zazwyczaj wymienia swoje cechy i zainteresowania jako sposób na zwrócenie uwagi mężczyzny. Przykładem jest:

Jestem życzliwą kobietą, która lubi podróżować, jeździć na rowerze, robić zakupy i chodzić do kina.

Chociaż takie zdanie przekazuje wiele informacji o Tobie ... czyta się je jak randkowe CV. Jest suche i mało wyróżniające. I nie ma w nim nic, co sprawi, że mężczyzna zapragnie spotkania z Tobą.

Oto dwa inne przykłady opisów randkowych:

Szukam mężczyzny, który jest na poważnie zainteresowany związkiem i daje sobie minimum 50% szansy na sukces.

Chciałbym poznać kogoś, z kim będzie się miło rozmawiać, kto się dobrze czuje we własnej skórze i chce cieszyć się tym, co życie ma mu do zaoferowania.

Pierwsze zdanie świadczy, że szukająca nowej znajomości kobieta wciąż jest zgorzkniała po doświadczeniach z zeszłego związku, w którym jej poprzedni mężczyzna nie wniósł wystarczająco dużo do wspólnego życia uczuciowego. Drugie zdanie jest znowu bardzo ogólne i subiektywne. „Czuć się dobrze we własnej skórze" dla każdego może oznaczać coś innego. To zbyt ogólne i wiele znaczące zdanie, które nie zachęci innego randkowicza do skontaktowania się z Tobą.

Zamiast tego napisz listę cech, które cenisz w człowieku i oczekujesz po panu, którego chciałabyś poznać. Następnie utwórz krótką opowieść, używając kilku z tych cech wraz z jedną lub dwiema aktywnościami, które lubisz robić. Taki opis zaintryguje osobę, która odwiedzi Twój profil na portalu randkowym, pomagając mu ocenić, czy jest tym, którego szukasz. Na przykład:

Szukam mężczyzny, który poda mi silną dłoń, gdy spadnę z roweru podczas wspólnych, długich wycieczek rowerowych po górskich szlakach jesienią //TO NAPISAŁEM SAM, BO BRAKUJE MI W ARTYKULE POZYTYWNEGO PRZYKŁADU.

Błąd nr 2 – jesteś zbyt zachowawcza przy pierwszym kontakcie na portalu randkowym

Randki online są naprawdę męczące, gdy się nie wie, jak, jak grać i flirtować z mężczyznami. Jeśli zdecydujesz się na prywatną wiadomość do pana, którego wyszukałaś na portalu randkowym, unikaj zaczepek typu:

Lubię Twój profil. Wygląda na to, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Mam nadzieję, że mi odpiszesz.

NUDA!

Pójdź naprzód – spójrz na niego jak na mężczyznę, ale bądź zabawna! Na przykład, jeśli mężczyzna ma na zdjęciu profilowym na sobie garnitur, napisz do niego coś w stylu:

Uwielbiam, gdy mężczyzna nosi garnitur. Wygląda naprawdę seksownie.

Taka wiadomość jest zalotna, zabawna i wciągnie mężczyznę w konwersację. Pamiętaj – mężczyźni kochają komplementy tak jak i kobiety. Traktuj je jak rodzaj flirtu, który pozwala Ci wybrać i zachęcić do znajomości mężczyzn, z którymi chcesz się spotkać, a nie czekaj, aż skontaktują się z Tobą mężczyźni, którzy wcale Cię nie interesują…

Przecież wciąż jesteś piękną, zmysłową kobietą, a flirt podkreśla to w Tobie. To niewiarygodnie atrakcyjne dla mężczyzn!

Błąd nr 3 - Nie wiesz, jak postępować z mężczyznami po 50-tce

Z badań wynika, że większość kobiet chce mieć w swoim życiu samca alfa. Czemu? Ponieważ on sprawia, że czuje się bezpieczna i chroniona. Ale wraz z wiekiem kobiety, szczególnie te, które przyzwyczaiły się do życia w pojedynkę, stają się samowystarczalne i są w stanie same o siebie zadbać. To powoduje wielki problem dla mężczyzn po 50-tce. Dlaczego? Mężczyźni nagle czują się już dojrzałym kobietom niepotrzebni. A kiedy człowiek nie czuje się w pełni potrzebny, zgadnijcie, do kogo się zwróci? Zgadza się ... do młodszych kobiet, które potrafią sprawić, że starszy mężczyzna poczuje się znowu samcem alfa - silniejszy i lepszy, po prostu potrzebny.

Ale jeśli unikniesz powyższych błędów, możesz sprawić, że mężczyźni zechcą dla Ciebie przenieść góry i skoczyć za Tobą w ogień. A to już brzmi całkiem nieźle, prawda?

Poznaj kobietę 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Poznaj mężczyznę 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.