Który znak zodiaku najbardziej pasuje do Ciebie? Z kim warto umówić się na dojrzałą randkę?

Od pewnego czasu korzystasz z portalu randkowego i do tej pory nie udało Ci się trafić na partnera swoich marzeń? Być może były to randki z osobami o niewłaściwym znaku astrologicznym. Nawet jeśli sceptycznie podchodzisz do horoskopów warto przyjrzeć się z którymi znakami zodiaków będziesz tworzyć dobre relacje partnerskie, a których znaków astrologicznych lepiej unikać.

Ty: Bliźnięta

Jako Bliźnięta przykładasz dużą wagę do inteligencji i mózgu, ale nigdy kosztem dobrej zabawy i humoru. Ludzie rozpoznają swoją jasność i jesteście w stanie komunikować swoje myśli i pomysły zarówno wymownie, jak i zabawnie. Ci, którzy cię kochają, oczarowani są twoją młodzieńczą naiwnością i dociekliwym umysłem.

Spróbuj dojrzałej randki z: Wagą, Wodnikiem

Ty: Rak

Jako Rak jesteś niezwykle pomysłowy i intuicyjny. Twoją naturą jest opieka i ochrona bliskich Ci osób, przyjaciół, rodziny i kochanków. Czasami emocje biorą górę nad Tobą, więc idealnym partnerem czy partnerką dla Ciebie jest ktoś, kto może Cię zrównoważyć swoją pasją, ciepłem i determinacją.

Spróbuj dojrzałej randki z: Skorpion, Ryby

Ty: Lew

Jako lew, jesteś pewny siebie, szczery i optymistyczny. Twoje słowo jest twoją więzią i zawsze można polegać na Tobie. Zawsze jesteś wspaniałomyślny i patrzysz na życie z szerokiej perspektywy. Na randce i w życiu potrzebujesz kochanka, który Cię podziwia i ma siłę charakteru, by przeciwstawić się Tobie, gdy jesteś pompatyczny lub apodyktyczny.

Spróbuj dojrzałej randki z: Baranem, Strzelcem

Ty: Panna

Zodiakalne panny cechuje niezawodność, sumienność i skromność. Masz analityczny umysł i dążysz do perfekcji we wszystkim, co robisz. Idealnym partnerem czy partnerką dla Ciebie jest ktoś, kto pomoże Ci wyjść ze swojej skorupy i pomoże błyszczeć, a jednocześnie utemperuje Twoją skłonność do nadmiernego samokrytycyzmu.

Spróbuj dojrzałej randki z: Bykiem, Koziorożcem

Ty: Waga

Jako Waga jesteś ucieleśnieniem romantyzmu. Uwielbiasz przebywać w towarzystwie, w którym dodatkowo czarujesz - niektórzy mogą nawet powiedzieć, że flirtujesz. Twój sympatyczny, łatwy do współżycia charakter to dobra prognoza na bycie dobrą drugą połówką, ale z drugiej strony czasami inni mogą Ci zarzucić łatwowierność i naiwność. Idź za kimś, kto podziela Twoje idealistyczne przekonania i ceni sobie romantyzm tak samo jak ty.

Spróbuj dojrzałej randki z: Bliźniętami, Wodnikiem

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama