Który znak zodiaku najbardziej pasuje do Ciebie? Z kim warto umówić się na dojrzałą randkę?

Od pewnego czasu korzystasz z portalu randkowego i do tej pory nie udało Ci się trafić na partnera swoich marzeń? Być może były to randki z osobami o niewłaściwym znaku astrologicznym. Nawet jeśli sceptycznie podchodzisz do horoskopów warto przyjrzeć się z którymi znakami zodiaków będziesz tworzyć dobre relacje partnerskie, a których znaków astrologicznych lepiej unikać.

Ty: Skorpion

Jako Skorpion jesteś nieustraszony i zdeterminowany. Jeśli nastawisz swój umysł na coś, prawie na pewno to coś osiągniesz. Masz także dziką i żywą wyobraźnię i przyciągasz dojrzałe partnerki czy partnerów, którzy nie boją się Twojej silnej i namiętnej natury.

Spróbuj dojrzeć randki z: Rakiem, Rybami

Ty: Strzelec

Jako Strzelec masz odważną passę i miłość do podróżowania. Interesujesz się doświadczaniem wszystkiego, co ma do zaoferowania życie, i z szerokiej perspektywy patrzysz na większość rzeczy nie będąc przy tym zbyt osądzającym. Twój idealny partner musi być kimś, kto podziela Twoją miłość do przygód i optymistyczne nastawienie do życia.

Spróbuj dojrzałej randki z: Baranem, Lwem

Ty: Koziorożec

Jako Koziorożec jesteś cierpliwy, przedsiębiorczy i zorganizowany. Jesteś wystarczająco ambitny, aby podejmować konstruktywne decyzje i podejmować kroki, aby osiągnąć cele życiowe. Twój idealny partner czy partnerka to ktoś, kto podzieli Twoje wielkie poczucie humoru i rozumie Twoją ostrożną i zdyscyplinowaną osobowość.

Spróbuj dojrzałej randki z: Byk, Panna

Ty: Wodnik

Jesteś towarzyski, komunikatywny i niezależny. W zyciu kierujesz się bardziej rozsądkiem niż intuicją, a myśli przekładasz w czyn. Najbardziej pasujesz do kreatywnych osobowości, które rozumieją i podzielają Twoje pragnienie bycia częścią czegoś nowego i ekscytującego.

Spróbuj dojrzałej randki z: Bliźniakami, Wagą

Ty: Ryby

Jako Ryby jesteś wrażliwy, współczujący i poświęcasz się. Jesteś intuicyjny, sympatyczny i pomocny, gdy inni Cię potrzebują, ale czasami może to prowadzić do tego, że ludzie cię wykorzystują. Dopasowany będziesz z osobą, która jest tego świadoma i nie będzie nadużywać Twojej dobrodusznej natury, jak również z kimś, kto da Ci sygnał i powstrzyma, gdy zobaczy, że jesteś za bardzo ufny.

Spróbuj dojrzałej randki z: Bliźniakami, Wagą

Opracowanie na podstawie:ourtime.co.uk

Portal dla samotnych po 50-tce - razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama