Portal randkowy Razem50plus.pl spełnia zalecenia Europejskiego Centrum Konsumenckiego w zakresie bezpieczeństwa e-randkowania

Europejskie Centrum Konsumenckie w Polsce (ECK) zwróciło uwagę na aspekty bezpiecznego pod względem kosztów e-randkowania, wskazując kluczowe obszary bezpiecznego korzystania z serwisów randkowych. Z przyjemnością oświadczamy, ze portal randkowy razem50plus.pl w pełni spełnia oczekiwania dotyczące e-randkowania.

Razem50plus: Jak to wygląda na razem50plus?

Razem50plus nie wymaga pisemnego wypowiadania „umowy”  - dotyczy to zarówno konta premium, jak i w ogóle korzystania z portalu. Konto premium wygada automatycznie i zamienia się w bezpłatne konto standard, a jeśli Użytkownik chce całkowicie usunąć swoje konto z serwisu, to sam usuwa konto kiedy chce, korzystając z opcji „Usuń konto” znajdujące się w łatwo dostępnym miejscu.

ECK: Problem z odstąpieniem od umowy

Jeżeli umowa zawierana jest poza lokalem przedsiębiorcy, konsument ma prawo odstąpić od niej w ciągu 14 dni. Wyjątkiem jest sytuacja, w której klient skorzystał już z zakupionej usługi, czyli np. sprawdził profile innych użytkowników bądź wymienił się z nimi wiadomościami. Wówczas ustawowe prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje.

Razem50plus: Jak to wygląda na razem50plus?

Serwis razem50plus.pl w pełni spełnia wytyczne ECK w obszarze zasad odstąpienia od świadczenia odpłatnych usług. Więcej można przeczytać w regulaminie.

ECK: Problem z wprowadzającą w błąd ofertą

Zdarza się, że portale randkowe próbują przyciągnąć nowych użytkowników wykorzystując różne, często wprowadzające w błąd chwyty marketingowe. Nierzadko czytamy o „darmowych” kontach czy „bezpłatnych dostępach”.

Pani Ola zauważyła, że na jednym z portali widnieje informacja „Miesiąc 5 zł”, skusiła się. Po założeniu konta „premium” i przystąpieniu do promocji, okazało się, że z jej karty pobrano kwotę 20 zł. Promocja nie zdziałała.

Aby zabezpieczyć się przed, warto dokładnie zapoznać się z jej warunkami. W podobnych przypadkach o pomoc i poradę można się zwrócić do ECK Polska.

Razem50plus: Jak to wygląda na razem50plus?

W portalu randkowym razem50plus.pl zawsze wykupujesz jednorazowo usługę płatną za dokładnie taką kwotę, jaka widnieje w ofercie.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama