Czego należy się wystrzegać w randkowaniu w Internecie w podeszłym wieku?

Mimo, że większość randkujących osób na stronach randkowych jest szczera i uczciwa w swoich intencjach, seniorzy pragnący nawiązać nowe znajomości powinni pozostać czujni, aby bezpiecznie randkować w sieci.

Czego się wystrzegać w randkowaniu w internecie

Fot. Freepik

Jeśli jesteś osobą po 50-tce, 60-tce, lub starszą i nawiązałeś nową, ciekawą znajomość na portalu randkowym? Gratulacje!

Niemniej upewnij się, że nowo poznana osoba jest warta głębszej relacji. Unikaj kontaktów z osobami, które przejawiają następujące oznaki:

  • Nowy partner czy partnerka jest nadmiernie zainteresowany twoimi finansami
  • Nowy partner prosi o bardzo drogie upominki czy wsparcie finansowe
  • Nowy partner jest zbyt tajemniczy o swojej przeszłości, przyszłości, rodzinie lub przyjaciołach
  • Historia życia tej osoby jest niespójna

Pamiętając o tym randkowanie w sieci będzie o wiele bezpieczniejsze i skuteczniejsze! Więcej o bezpiecznym randkowaniu można także przeczytać w osobnym artykule serwisu razem50plus.pl „Bezpieczeństwo na razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner