5 oznak, które mogą wskazywać, że Twój nowy partner czy partnerka jest wciąż myślami przy „ex”

Randki w wieku dojrzałym wymagają od obu stron pozamykania spraw z poprzedniego związku. Ty masz to za sobą, ale czy nasza nowa Sympatia również nie myśli już o ex?

5 oznak, że Twoja nowa Sympatia może nie być gotowa na nowy związek

Fot.Freepik

Gdy randkujemy w wieku dojrzałym to z reguły jest tak, że randkujący single czy singielki, których spotykamy na swojej drodze mają już za sobą jakiś związek, dlatego musimy liczyć się z tym, że mogą być spragnieni miłości, niekoniecznie nowej, tylko byłej partnerki czy byłego partnera. Oto kilka znaków, które mogą zdradzać, że Twoja nowa Sympatia ciągle jest myślami przy „ex”.

Twoja nowa Sympatia oczekuje za dużo i za szybko

Kiedy pierwszy raz zaczynasz spotykać się z kimś, kto cały czas chce z Tobą się widywać i od razu traktuje Was jako parę to może bardzo dobrze Wam wróżyć, ale jednocześnie może to być czerwone światło. Gry on pragnie zbyt wiele i wydaje Ci się, że wszystko zbyt szybko się dzieje, bądź czujna i ostrożnie angażuj swoje emocje w ten związek.

Takie zachowanie partnera może oczywiście oznaczać, że bardzo mu się podobasz, jesteś dla niego wyjątkowa ale może to być też znak, że desperacko próbuje zastąpić to, co mieli z ex. Jednak nawet w dojrzałych randkach nie powinno być pośpiechu, wasze randki powinny być zabawne, zrelaksowane i pozwalające zobaczyć na spokojnie co będzie dalej, co z tego wyniknie, wszystko powinno iść swoim naturalnym tempem. Jeśli więc uważasz, że twój nowy partner naciska na rzeczy zbyt poważne, zbyt wcześnie, może to oznaczać, że w rzeczywistości próbuje sobie Twoją osoba zrekompensować swoją stratę byłej partnerki .A życie w cudzym cieniu nigdy nie jest dobrym pomysłem.

My dwoje - czyli Twoja nowa Sympatia używa za dużo "my"

Poznanie czyjejś historii na randce jest czymś naturalnym i normalnym. Oczywiście, zwłaszcza w przypadku randek dojrzałych, historia ta zawsze będzie zawierała jakieś przykłady; ex, który nieuchronnie wyjeżdżał w delegacje / chodził na koncerty / „była”, która lubiła muzea /tak-a-taką restaurację itp. aż do istniejących relacji rodzinnych.

Nie ma nic złego w tym, aby od czasu do czasu pojawiały się wzmianki o ex "kiedy byliśmy w Zakopanem" lub "uwielbialiśmy jeździć na kemping" itp., jednak jeśli każde miejsce, film, jedzenie lub program telewizyjny, o którym wspominasz, przywodzi na myśl anegdotę w stylu "my" duże prawdopodobieństwo, że Twoja nowa Sympatia prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowa na nowy związek, nie jest jeszcze gotowa aby mówić o sobie "ja", nie mówiąc już o nowym "my".

Nie ma w ogóle "my"

Chociaż zbyt wiele wzmianek o byłym partnerze czy byłej partnerce może być sygnałem alarmowym to żadna wzmianka również nie wróży dobrze. Poprzedni związek był jaki był, już go nie ma, ale to co w nim przeżyliśmy i relacje jakie mieliśmy (zrozumiale) stanowią ważną część naszej przeszłości. Nie musisz znać wszystkich szczegółów na temat przeszłych relacji nowej sympatii, ale jest wnikliwe i zdrowe poznanie podstaw. Jeśli nie chce się tym z Tobą dzielić, to wiedz, że coś jest nie tak.

Twoja nowa Sympatia zawsze dyktuje plany

Czy Twój nowy partner/partnerka zawsze nalega na pójście do pewnego baru, restauracji lub parku na niedzielny spacer? Mogą to być miejsca na randki wybrane specjalnie dla Ciebie, ale jest też ryzyko, że ​​są to miejsca wybrane celowo pod siebie ponieważ a) wiedzą, gdzie może być ich ex i nie chce na nie wpaść (co jest całkowicie normalnym zachowaniem) lub b) wie, gdzie może być ich ex i chce na nie wpaść.

Oczywiście, jeśli mieszkacie w małym miasteczku to czasami spotykanie się z ex partnerami może być zwykłym zbiegiem okoliczności. Ale kiedy te "przypadkowe" spotkania dzieją się zbyt często może to być coś więcej niż tylko przypadek.

Jego/Jej przyjaciele są mało otwarci na Ciebie

Jeśli spotkasz się w kręgu przyjaciół Twojej nowej Sympatii i jeśli snują wzmianki o ex Twojej Sympatii może to oznaczać, że jeszcze nie pogodzili się z ich rozpadem. Oczywiście Twoja Sympatia wcale nie musi mieć takich samych uczuć jak przyjaciele, ale miejcie to na uwadze.

Opracowano na podstawie:ourtime.co.uk

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama