6 niepisanych zasad randkowania online

Randki online to wspaniały sposób na poznanie kogoś, pod warunkiem, że znasz i przestrzegasz niepisanych reguł dotyczących etykiety randkowania online.

ZASADA 5: Nie wymagaj zbyt szybko i zbyt wiele

Twoja korespondencja online powinna być „lekka” i trochę powinna trwać. Zanim umówisz się na randkę daj sobie czas, żeby zaiskrzyło między wami. Poczekaj z wymianą numerów telefonów czy adresów ( również ze względu na ochronę swojej prywatności). Jeśli druga strona naprawdę Cię lubi, to „czekanie” nie będzie stanowić dla niej/niego żadnego problemu.

ZASADA 6: Myśl pozytywnie

K​luczem do sukcesu, do czerpania przyjemności i satysfakcji z internetowych randek jest postawa. Podchodź do każdej nowej znajomości optymistycznie, wykaż się pozytywnym nastawieniem i wejdź w całą przygodę randkowania ze stuprocentowym zaangażowaniem. Przyniesie Ci to więcej korzyści, niż się spodziewasz i będziesz na najlepszej drodze do znalezienia prawdziwej miłości.

Opracowano na podstawie: ourtime.co.uk

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama