6 niepisanych zasad randkowania online

Randki online to wspaniały sposób na poznanie kogoś, pod warunkiem, że znasz i przestrzegasz niepisanych reguł dotyczących etykiety randkowania online.

6 zasad randkowania online w wieku dojrzałym

Fot. Freepik

Trzymaj się kilku prostych zasad, a Twoje randkowanie online przyniesie pożądane efekty

ZASADA 1: Bądź szczery/a ze sobą

To może wydawać się oczywiste, ale uczciwość jest kluczowa, jeśli zależy Ci na tym, aby faktycznie kogoś poznać. Co oznacza owa szczerość i uczciwość? Oznacza to, że nie publikujesz zdjęć siebie sprzed pięciu lat i nie upiększasz swojego profilu półprawdami o sobie. Nie bój się być sobą, to zawsze jest w Twoim najlepszym interesie.

ZASADA 2: Daj sobie czas

Nie spiesz się, by spotkać się po jednej wiadomości. Poznawajcie się najpierw w zaciszu internetowego środowiska randkowego, zanim nawiążecie relację offline. Wymienienie kilku wiadomości w celu ustalenia wspólnych oczekiwań i zainteresowań będzie dla Ciebie dostarczy Wam tematów do ciekawej rozmowy, gdy już się spotkacie.

ZASADA 3: Naucz się akceptować „nieudane” randki

Jedną z zalet randek online jest możliwość poznania wielu osób, potencjalnych spotkań a co za tym idzie szans na poznanie tej właściwej osoby. Ale może to również być wadą. Przy takim wyborze trzeba być przygotowanym na to, że nie każda randka może okazać się owocna. Przyjmuj „niepomyślne” spotkania z uśmiechem. Jeśli doświadczyłeś/aś odrzucenia przez kogoś, kim naprawdę się zainteresowałeś/aś, nie rozwódź się. Zapomnij i ruszaj dalej. Nic nie dzieje się bez przyczyny, z pewnością czeka na Ciebie ktoś inny.

ZASADA 4: Bądź zawsze uprzejmy/a

Ważne jest, aby nie tracić swojej przyzwoitości podczas nawiązywania znajomości z innymi w środowisku randkowym online. Bądź zawsze uprzejmy/a i unikaj zbyt osobistych zachowań. Odnoś się zawsze z szacunkiem, nawet wtedy gdy komuś odmawiasz kontynuowania znajomości. Staraj się tez nie zostawiać drugiej osoby bez odpowiedzi. Jeśli na przykład, wiesz że niebawem będziesz niedostępny/a i będziesz mieć utrudniony dostęp do maili napisz, że wyjeżdżasz, ale nie możesz się doczekać, aby porozmawiać, gdy wrócisz.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama