60-letni mężczyzna w związkach: co musisz wiedzieć umawiając się z nim na randkę?

W przypadku mężczyzn po 60-tce wiele zasad i oczekiwań dotyczących związków, relacji i randek, do których przyzwyczailiście się, Drogie Panie, w młodości, zmieniło się drastycznie.

Gdy facet po 60-tce mówi Zadzwonię do ciebie, niekoniecznie to ma na myśli

Często po takiej deklaracji nic nie następuje.  Mężczyźnie trudno jest spojrzeć kobiecie w oczy i powiedzieć, że to jest ostatnia randka i nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości. Zamiast tego wypowiadają słynne trzy słowa. Kobiety powinny spojrzeć mu w oczy i pod koniec randki i zapytać, czy spotkacie się ponownie.

Dojrzali mężczyźni też są technologicznie sprawni i znajdą Cię na portalu randkowym!

Mężczyźni w wieku powyżej 60 lat używają smartfonów ... Są coraz bardziej obeznani z mediami społecznościowymi czy portalami randkowymi. Więc nawet jeśli facet jest starszy, nie można założyć, że jest technologicznie niepiśmienny.

Drogie Panie, nie traćcie więc czasu - załóżcie konto w portalu randkowym razem50plus i już dziś nawiążcie nowe znajomości z panami po 50-tce, 60-tce lub starszymi.

Opracowanie własne na podstawie zoosk.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama