Gdzie wybrać się na romantyczną randkę latem w Warszawie? Oto nasze propozycje!

O najciekawszych miejscach na randkę w Warszawie pisaliśmy już wcześniej. Teraz czas na miejsca, gdzie można zabrać ukochaną osobę na romantyczny spacer wśród zieleni - z dala od zgiełku i hałasu stolicy, ale wciąż na tyle blisko, by wyskoczyć choćby na kilkugodzinną wyprawę.

Nadchodzi lato, dni są coraz dłuższe. W sam raz na randkę pod gołym niebem! Oto kilka ciekawych miejsc, którymi możesz zaskoczyć nowo poznaną osobę w portalu randkowym razem50plus.pl. Podczas takiego spaceru z pewnością znajdziecie chwilę, aby poznać się bliżej. A może to ta randka okaże się pierwszym krokiem do Waszego wspólnego szczęśliwego związku?

Kępa Kiełpińska - Położona na północ od Warszawy miejscowość kusi pięknem polnej przyrody. Miłośnikom aktywnych randek polecamy wąską ścieżkę tuż nad brzegiem Wisły, a osobom, którzy cenią większą wygodę – wspólną romantyczną przechadzkę porośniętym trawą wałem.

Randka w Warszawie z razem50plus.pl - Kępa Kiełpińska

Fot. kacikzwiedzacza.blogspot.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama