Przed pierwszą randką – jak przejść ze znajomości na portalu randkowym w znajomość w realu

Wymieniliście kilka wiadomości na portalu randkowym, kilka razy porozmawialiście przez telefon z poznaną w serwisie randkowym kobietą, a teraz stajesz w obliczu naprawdę przerażającego zadania: najwyższy czas na pierwszą randkę!

Moja wybranka wydaje się zbyt fajna, by być singielką zarejestrowaną na portalu randkowym - czy powinienem być podejrzliwy?

Niektóre zamężne kobiety wykorzystują randkowanie w Internecie szukając rozrywki. Ale wtedy zazwyczaj nie chcą się spotkać. Jeśli Twoja potencjalna druga połówka chce się spotkać w miejscu publicznym, są szanse, że to osoba otwarta na nowy związek i nowe relacje.

Właściwie to nowa znajomość idzie całkiem dobrze - co po pierwszej randce?

Minęła pierwsza randka. Lubisz go. Ale co teraz? Zapytaj, czy spotkacie się ponownie, a potem wszystko potoczy się już własną ścieżką.

Ale pamiętajmy – aby przeżyć pierwszą randkę, trzeba zrobić pierwszy krok. Już dziś zarejestruj się bezpłatnie na portalu randkowym razem50plus.pl i poznaj singli po 50-tce!

Opracowanie własne na podstawie: victoria.co.uk

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner