Przed pierwszą randką – jak przejść ze znajomości na portalu randkowym w znajomość w realu

Wymieniliście kilka wiadomości na portalu randkowym, kilka razy porozmawialiście przez telefon z poznaną w serwisie randkowym kobietą, a teraz stajesz w obliczu naprawdę przerażającego zadania: najwyższy czas na pierwszą randkę!

Obawy o pierwsze wrażenie na randce z kandydatem czy kandydatką na drugą połówkę mogą paraliżować i spowodować, że nawet najbardziej pewni siebie będą chcieli zaszyć się w domowym, ale musisz to zrobić, jeśli chcesz spotkać kogoś wyjątkowego. Pamiętaj tylko, że ta druga osoba jest prawdopodobnie równie zdenerwowana pierwszym spotkaniem jak ty.

Jak się ubrać na pierwszą randkę z nową sympatią?

Najbezpieczniej jest wybrać styl, w którym czujesz się dobrze i swobodnie. Więcej o tym, co założyć na pierwszą randkę pisze nasz ekspert w artykule „Co założyć na pierwszą randkę”.

Pierwsza randka z mężczyzną

Fot. victoria.co.uk

Co, jeśli na pierwszym spotkaniu rozczaruję moją wybrankę lub wybranka swoim wyglądem?

To dlatego zdjęcia profilowe na portalu randkowym powinny być jak najbardziej realistyczne (więcej o zasadach dotyczących zdjęć profilowych znajdziesz tutaj). Bo chociaż upiększone zdjęcie może pomóc w umówieniu pierwszej randki, to szybko taka przygoda z nowo poznaną osobą może się skończyć.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner