Co założyć na pierwszą randkę, aby zachwycić partnera?

Znane stylistki modowe 50+ doradzają w co się ubrać na randkę, aby zrobić wrażenie na mężczyźnie i jednocześnie czuć się dobrze, bez skrępowania.

randka w wieku dojrzałym - stylizacja 50+

źródło:pixabay.com

Na spotkaniu z nieznajomym duże znaczenie mają pierwsze chwile znajomości. Jednym z elementów, który ma wpływ na pierwsze wrażenie, jest nasze ubranie. Jak zatem ubrać się na pierwszą randkę? Seksownie, elegancko czy wygodnie? O opinię zapytaliśmy znane stylistki modowe 50+.

Sukces pierwszej randki z nieznajomym w dużej mierze zależy od nas samych. Eksperci do spraw związków mówią, że prościej nam będzie zawierać nowe znajomości, jeśli pierwsze spotkanie potraktujemy jako chęć znalezienia kogoś, z kim chcemy dzielić szczęście. Na pewno coś w tym jest. My sugerujemy, aby na pierwszą randkę zabrać ze sobą uśmiech i rozpocząć spotkanie od dobrego wrażenia, a wszystko potem pójdzie już tylko dobrze.
Pierwsze chwile znajomości mają niebagatelne znaczenie. To one mają znaczący wpływ, jak dalej potoczy się owa, nowa znajomość. Wg psychologów ok 70% przekazu wysyłamy poprzez komunikację niewerbalną. A jednym z jej elementów jest nasze ubranie. Warto zatem przyjrzeć się temu, co chcemy włożyć na pierwszą randkę.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama