Co założyć na pierwszą randkę, aby zachwycić partnera?

Znane stylistki modowe 50+ doradzają w co się ubrać na randkę, aby zrobić wrażenie na mężczyźnie i jednocześnie czuć się dobrze, bez skrępowania.

Poprzez strój wysyłasz komunikaty do partnera

porady-stylistek-50-plus

źródło: ooch50.com

Co do tego, że ubranie ma znaczenie na pierwszej randce zgadzają się też stylistki 50+, autorki blogów fashion50plus.pl oraz stylissima.pl

Jak nas widzą, tak nas piszą - wspomina Jaga, założycielka fashion50plus.pl.

Niestety nie możemy oczekiwać, że nie będziemy ocenieni po wyglądzie i ubiorze przy pierwszym spotkaniu - dodają Linda i Magda, autorki blogu stylissima.pl. Nie mieliśmy jeszcze okazji poznać bliżej drugiej osoby, dlatego korzystamy (często podświadomie) z informacji, które są dla nas dostępne od razu. Do takich informacji na pewno należy to, co dana osoba ma na sobie, ale także jej fryzura, makijaż czy manicure - tłumaczą. Nie starajmy się osiągnąć jakiegoś szczególnego efektu, ale zadbajmy o to żeby czuć się ładnie i naturalnie, by skupić na rozmowie i wspólnym spędzeniu czasu - radzą.

Strój, który mamy na sobie ma duże znaczenie w nawiązywaniu kontaktów, ponieważ nim wysyłamy odpowiednie komunikaty. Wg Jagi, autorki blogu fashion50plus.pl. komunikat, który chcemy wysłać powinien być wyraźny np. jestem kobietą odważną, z pewnym doświadczeniem i wiem co chcę.

Dla Lindy i Magdy również ważna jest pewność siebie na spotkaniu. Polecają więc zadbać o dodatki, bo diabeł tkwi w szczegółach. Warto postawić na elegancki zegarek, kolczyki i buty, dobrze obcięte i zafarbowane włosy. Pamiętajmy też, że najważniejszym dodatkiem, który zrobi najlepsze wrażenie jest... uśmiech! - dodają zgodnie.

Zbyt śmiały strój na pierwszej randce może zniechęcić drugą osobę. Z drugiej strony - schowanie się pod strojem też nie jest rozwiązaniem, bo przecież nie chodzi o to, abyśmy stali się niewidoczni dla partnera. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama