Co założyć na pierwszą randkę, aby zachwycić partnera?

Znane stylistki modowe 50+ doradzają w co się ubrać na randkę, aby zrobić wrażenie na mężczyźnie i jednocześnie czuć się dobrze, bez skrępowania.

Jak uzyskać taki efekt? Np. mieszajmy eleganckie dodatki ze sportowymi ubraniami. Jeżeli wybierzemy zwykłą bawełnianą koszulę to załóżmy do niej elegancki złoty zegarek. Jeżeli mamy na sobie marynarkę, podwińmy jej rękawy. Jeżeli ubierzemy dżinsy, dopasujmy do nich szpilki. Przykładowe stylizacje TUTAJ

Zasady paryskiego szyku wg stylissima:

  • unikaj schematów, łatwych rozwiązań i stereotypów, nie daj sobie wmówić, że coś z zasady do czegoś pasuje lub coś z zasady do czegoś nie pasuje
  • miksuj! Łącz rzeczy tanie i drogie, proste i ekstrawaganckie,
  • nie noś ubrań od kompletu (np. nie kupuj w jednym sklepie zestawu marynarka + spódnica)
  • zrezygnuj ze świecidełek - rzucającej się w oczy biżuterii czy krzykliwych nadruków

„W pewnym wieku", szczególnie dokuczliwym mankamentem figury staje się brzuszek. Aby wyszczuplić figurę możemy założyć na wierzch luźną narzutkę, sweter, długą marynarkę, a pod spód wybrać coś obcisłego np. przylegającą bluzkę i spodnie typu rurki lub dobrze dopasowaną sukienkę.

Warto ożywić swoje stylizacje wyrazistymi kolorami, które zawsze odejmą kilka lat, unikać natomiast szarości.

Nawet jeżeli nie nosicie ich na co dzień, w waszej garderobie nie może zabraknąć szpilek. Warto zainwestować w buty na obcasie, które dodają pewności siebie i wysmuklają sylwetkę. Ale uwaga, nie wystarczy aby buty były piękne, ważne abyście umiały też pięknie w nich chodzić!

Moda nie pyta o wiek

Moda nie pyta o wiek. Mamy się dobrze czuć i dostosujmy strój do siebie. A my same wiemy co chcemy pokazać, a co ukryć w naszym wieku.

Jeżeli umawiamy się na pierwszą randkę w parku lub jedziemy na wycieczkę do lasu, załóżmy sportowe buty, spodnie, np. dżinsy, koszulę, np. białą i sweter narzucony na ramiona. Do tego przewieszona torba przez ramię, kolczyki w uszach i piękny uśmiech.

Błagam nie zakładajcie dresów!

Kolorystyka też zależy od tego gdzie idziemy, i kiedy. Jeżeli umawiamy się na drinka letnią porą, kolorowa sukienka wskazana. Jeżeli idziemy na popołudniową kawę - kolorowy strój jest OK. Ale jeżeli idziemy wieczorem na kolację do restauracji - założyłabym małą czarną lub coś klasycznego, stonowanego.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama