Co założyć na pierwszą randkę, aby zachwycić partnera?

Znane stylistki modowe 50+ doradzają w co się ubrać na randkę, aby zrobić wrażenie na mężczyźnie i jednocześnie czuć się dobrze, bez skrępowania.

Jeśli myślę o stroju na pierwszą randkę to do głowy przychodzi mi myśl „założyć coś, w czym wygląda się korzystanie i czuje wygodnie, żeby ciągle się nie poprawiać, nie myśleć o tym, a skupić się na oczarowaniu partnera - podkreśla Jaga. Nie przesadzajmy z doborem elementów ubrania i dodatków. Nie chodzi o to, aby się przebrać, a ubrać. Dotyczy to także makijażu. Trzeba być sobą. A my najlepiej wiemy w czym czujemy się dobrze - podpowiada. Ubierzmy się w swoim stylu, ale wygodnie. Jeżeli ktoś uwielbia styl seksowny to bardzo proszę, jeżeli styl awangardowy, czemu nie. Strój też powinien o nas mówić - podsumowuje.

Na komfort stawiają także Linda i Magda, ale zaznaczają też - strój powinien dodawać nam odwagi. Zwracają jednak uwagę, aby nie zakładać niczego, co mogłoby nam przeszkadzać - nie powinniśmy martwić się o żadne elementy stroju. Nie wkładajmy nowych butów (choćby były najpiękniejsze!), zostawmy je na kolejne okazje, a wybierzmy takie, w których swobodnie będziemy mogły wybrać się na spacer. Pamiętajmy też o tym - dodaje Linda - że ważne jest miejsce spotkania. To, gdzie pójdziemy na pierwszej randce, ma ogromne znaczenie dla doboru stylizacji. Takie miejsca jak elegancka restauracja, wycieczka za miasto czy kameralny koncert wymagają odpowiedniego „dress code'u". Warto poświęcić trochę energii na zorientowanie się, w jaki sposób zwyczajowo należy ubrać się w danym miejscu, jeżeli nie jest to dla nas oczywiste.

Bądź tajemnicza, aby partner miał ochotę jeszcze Cię zobaczyć i odkrywać

Każda kobieta wie, że strojem może rozpalić zmysły mężczyzny. Jednak ostrożnie - mówią zgodnie stylistki stylissima.pl i fashion50plus.pl

Na pierwszej randce trochę tajemniczości zawsze dobrze robi, więc na przykład - dekolt tak, ale z szalem lub narzutką z ¾ rękawami, mini - owszem - z kryjącymi rajtuzami. Nie odkrywajmy od razu wszystkiego - poleca Jaga. Podobnie uważają Linda i Magda - Zbyt głęboki dekolt, zbyt krótka sukienka, zbyt obcisła bluzka mogą wydawać się naszemu partnerowi zbyt ostentacyjną próbą zwrócenia na siebie uwagi. Znacznie lepiej postawić na naturalność i dobrze pojętą elegancję - doradzają.

Propozycje stylizacji na pierwsze spotkanie

out-fit-na-randke

źródło:ooch50.com

Paryski szyk - stylizacja Lindy i Magdy

Na randce warto kierować się zasadami paryskiego szyku, które promują dobry styl niewymagający wysiłku. Paryżanki chcą wyglądać z klasą, ale nie tak, jakby spędziły zbyt dużo czasu szykując się do wyjścia. Dobra reguła na co dzień, ale w przygotowaniach na randkę w szczególności warta zapamiętania.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama